* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Polička, Autobuska stanica |
|
08:20 |
|
Gornja Šipašnica, Autobuska stanica |
08:34 |
08:34 |
|
Donja Šipašnica, Autobuska stanica |
08:35 |
08:35 |
|
Mučivrce, Autobuska stanica |
08:50 |
08:50 |
|
Rogačica (Kosovska Kamenica), Autobuska stanica |
08:55 |
08:55 |
|
Katušnica (Kosovska Kamenica), Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Odanovce, Autobuska stanica |
09:03 |
09:03 |
|
Dheu i Bardhe (Domorovce), Autobuska stanica |
09:10 |
09:10 |
|
Crepana (Ranilug), Autobuska stanica |
09:15 |
09:15 |
|
Ranilug, Autobuska stanica |
09:18 |
09:18 |
|
Petrovce, Autobuska stanica |
09:20 |
09:20 |
|
Miresh, Autobuska stanica |
09:25 |
09:25 |
|
Miresh, i Vogël |
09:30 |
09:30 |
|
Kmetovce, Autobuska stanica |
09:35 |
09:35 |
|
Prilepnica, Te bunari |
09:40 |
|
|
Autobuska linija 23097 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|