|
Četvrtak, 2 Maj 2024 |
|
18:00
16:45
02/05/2024
|
10:45
03/05/2024
|
16:45 |
|
Moto Boem |
nije dostupno online
|
|
Moto Boem |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Beč, Autobuska stanica |
|
18:00 |
|
Nikelsdorf, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Hegješalom, Granica |
19:30 |
19:30 |
|
Tompa, Granica |
01:00 |
01:00 |
|
Kelebija, Granica |
01:30 |
01:30 |
|
Boljevac, Autobuska stanica |
07:30 |
07:30 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
07:45 |
07:45 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
08:15 |
08:15 |
|
Jasikovo (Majdanpek), Autobuska stanica |
08:45 |
08:45 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
09:15 |
09:15 |
|
Radujevac, Autobuska stanica |
09:32 |
09:32 |
|
Prahovo, Autobuska stanica |
09:40 |
09:40 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
09:44 |
09:44 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
09:49 |
09:49 |
|
Kupuzište (Kladovo), Raskrsnica / Raskrižje |
10:09 |
10:09 |
|
Brza Palanka, Autobuska stanica |
10:14 |
10:14 |
|
Grabovica (Kladovo), Autobuska stanica |
10:17 |
10:17 |
|
Ljubičevac (Kladovo), Autobuska stanica |
10:20 |
10:20 |
|
Velesnica (Kladovo), Autobuska stanica |
10:23 |
10:23 |
|
Vajuga (Kladovo), Autobuska stanica |
10:32 |
10:32 |
|
Korbovo (Kladovo), Autobuska stanica |
10:39 |
10:39 |
|
Rtkovo (Kladovo), Autobuska stanica |
10:45 |
|
|
Autobuska linija 29366 saobraća:
01/01-31/12 Četvrtak
Funkcije i usluge:
|
|
18:00
19:30
02/05/2024
|
13:30
03/05/2024
|
19:30 |
|
Nikolić prevoz |
nije dostupno online
|
|
Nikolić prevoz |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Beč, Autobuska stanica |
|
18:00 |
|
Nikelsdorf, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Hegješalom, Granica |
19:30 |
19:30 |
|
Tompa, Granica |
00:30 |
00:30 |
|
Kelebija, Granica |
01:00 |
01:00 |
|
Boljevac, Autobuska stanica |
07:30 |
07:30 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
08:00 |
08:00 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
08:30 |
08:30 |
|
Jasikovo (Majdanpek), Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
09:30 |
09:30 |
|
Radujevac, Autobuska stanica |
11:40 |
11:40 |
|
Prahovo, Autobuska stanica |
11:50 |
11:50 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
11:55 |
11:55 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
12:00 |
12:00 |
|
Mala Kamenica, Autobuska stanica |
12:10 |
12:10 |
|
Slatina (Negotin), Autobuska stanica |
12:20 |
12:20 |
|
Kupuzište (Kladovo), Autobuska stanica |
12:30 |
12:30 |
|
Brza Palanka, Autobuska stanica |
12:35 |
12:35 |
|
Grabovica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:40 |
12:40 |
|
Ljubičevac (Kladovo), Autobuska stanica |
12:45 |
12:45 |
|
Velesnica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:55 |
12:55 |
|
Milutovac, Autobuska stanica |
13:00 |
13:00 |
|
Vajuga (Kladovo), Autobuska stanica |
13:10 |
13:10 |
|
Korbovo (Kladovo), Autobuska stanica |
13:20 |
13:20 |
|
Rtkovo (Kladovo), Autobuska stanica |
13:30 |
|
|
Autobuska linija 29063 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Sreda Četvrtak Subota
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |