Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Kalkış

Otobüs tarifeleri Belgrad - Üsküp

Otobüs tarifeleri Belgrad - Üsküp

Kalkış
Varış noktası
Fiyat
  Kalkış Varış noktası Seyahat süresi Uzaklık Firma Fiyat
00:45 08:02 23/01/2019 08:47 23/01/2019 08:02 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   00:45  
Jagodina, Otobüs durağı 02:40 02:42 134 km
Ćuprija, Otobüs durağı 02:53 02:55 10 km
Paraćin, Otobüs durağı 03:06 03:08 8 km
Ražanj, Otobüs durağı 03:38 03:40 30 km
Aleksinac, Otobüs durağı 04:05 04:07 23 km
Niš, Otobüs durağı 04:35 04:50 31 km
Leskovac, Otobüs durağı 05:42 05:44 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 06:31 06:33 44 km
Vranje, Otobüs durağı 07:06 07:08 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 07:27 07:30 16 km
Preševo, Sınır 07:50 07:50 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 07:55 07:55
Kumanovo, Otobüs durağı 08:07 08:10 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 08:47   38 km
Otobüs güzergahı 21772 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
04:45 07:22 23/01/2019 12:07 23/01/2019 07:22 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   04:45  
Niš, Otobüs durağı 07:55 08:10 236 km
Leskovac, Otobüs durağı 09:02 09:04 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 09:51 09:53 44 km
Vranje, Otobüs durağı 10:26 10:28 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 10:47 10:50 16 km
Preševo, Sınır 11:10 11:10 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 11:15 11:15
Kumanovo, Otobüs durağı 11:27 11:30 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 12:07   38 km
Otobüs güzergahı 21779 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
05:30 07:37 23/01/2019 13:07 23/01/2019 07:37 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   05:30  
Jagodina, Otobüs durağı 07:31 07:31 134 km
Niš, Otobüs durağı 08:52 09:07 102 km
Leskovac, Otobüs durağı 10:05 10:07 45 km
Vranje, Otobüs durağı 11:19 11:21 70 km
Preševo, Sınır 12:05 12:05 44 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 12:15 12:15
Kumanovo, Otobüs durağı 12:25 12:30 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 13:07   38 km
Otobüs güzergahı 21791 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
06:45 07:52 23/01/2019 14:37 23/01/2019 07:52 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   06:45  
Niš, Otobüs durağı 10:15 10:40 236 km
Leskovac, Otobüs durağı 11:32 11:34 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 12:21 12:23 44 km
Vranje, Otobüs durağı 12:56 12:58 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 13:17 13:20 16 km
Preševo, Sınır 13:40 13:40 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 13:45 13:45
Kumanovo, Otobüs durağı 13:57 14:00 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 14:37   38 km
Otobüs güzergahı 21778 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
11:20 08:02 23/01/2019 19:22 23/01/2019 08:02 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   11:20  
Jagodina, Otobüs durağı 13:15 13:17 134 km
Ćuprija, Otobüs durağı 13:28 13:30 10 km
Paraćin, Otobüs durağı 13:41 13:43 8 km
Ražanj, Otobüs durağı 14:13 14:15 30 km
Aleksinac, Otobüs durağı 14:40 14:42 23 km
Niš, Otobüs durağı 15:10 15:25 31 km
Leskovac, Otobüs durağı 16:17 16:19 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 17:06 17:08 44 km
Vranje, Otobüs durağı 17:41 17:43 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 18:02 18:05 16 km
Preševo, Sınır 18:25 18:25 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 18:30 18:30
Kumanovo, Otobüs durağı 18:42 18:45 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 19:22   38 km
Otobüs güzergahı 21777 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
14:20 07:22 23/01/2019 21:42 23/01/2019 07:22 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   14:20  
Niš, Otobüs durağı 17:30 17:45 236 km
Leskovac, Otobüs durağı 18:37 18:39 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 19:26 19:28 44 km
Vranje, Otobüs durağı 20:01 20:03 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 20:22 20:25 16 km
Preševo, Sınır 20:45 20:45 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 20:50 20:50
Kumanovo, Otobüs durağı 21:02 21:05 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 21:42   38 km
Otobüs güzergahı 21780 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
15:30 06:15 23/01/2019 21:45 23/01/2019 06:15 439 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   15:30  
Preševo, Sınır 20:30 20:30 387 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 21:00 21:00
Kumanovo, Otobüs durağı 21:20 21:20 13 km
Üsküp, Otobüs durağı 21:45   39 km
Otobüs güzergahı 21786 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
16:00 07:00 23/01/2019 23:00 23/01/2019 07:00 450 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   16:00  
Preševo, Sınır 21:40 21:40 398 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 22:10 22:10
Üsküp, Otobüs durağı 23:00   52 km
Otobüs güzergahı 21819 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
17:30 05:30 23/01/2019 23:00 23/01/2019 05:30 436 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   17:30  
Preševo, Sınır 22:10 22:10 385 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 22:15 22:15
Üsküp, Otobüs durağı 23:00   51 km
Otobüs güzergahı 21789 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:30 09:00 23/01/2019 05:30 24/01/2019 09:00 442 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   20:30  
Jagodina, Otobüs durağı 22:31 22:31 118 km
Niš, Otobüs durağı 00:08 00:08 103 km
Leskovac, Otobüs durağı 01:07 01:07 51 km
Vranje, Otobüs durağı 02:21 02:21 72 km
Preševo, Sınır 02:30 02:30 41 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 02:38 02:38
Kumanovo, Otobüs durağı 03:28 03:28 13 km
Üsküp, Otobüs durağı 05:30   44 km
Otobüs güzergahı 26365 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:30 08:30 23/01/2019 05:00 24/01/2019 08:30 453 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   20:30  
Niš, Otobüs durağı 23:55 23:55 234 km
Leskovac, Otobüs durağı 01:05 01:05 51 km
Vranje, Otobüs durağı 02:15 02:15 72 km
Preševo, Sınır 02:45 02:45 39 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 03:15 03:15
Kumanovo, Otobüs durağı 03:35 03:35 15 km
Üsküp, Otobüs durağı 05:00   42 km
Otobüs güzergahı 21795 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
21:30 07:55 23/01/2019 05:25 24/01/2019 07:55 443 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   21:30  
Jagodina, Otobüs durağı 23:31 23:31 134 km
Niš, Otobüs durağı 00:52 01:07 102 km
Leskovac, Otobüs durağı 02:04 02:07 45 km
Vranje, Otobüs durağı 03:19 03:21 70 km
Preševo, Sınır 04:05 04:05 44 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 04:18 04:18
Kumanovo, Otobüs durağı 04:28 04:33 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 05:25   38 km
Otobüs güzergahı 17301 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
21:30 07:35 23/01/2019 05:05 24/01/2019 07:35 453 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   21:30  
Jagodina, Otobüs durağı 23:25 23:31 131 km
Niš, Otobüs durağı 00:52 01:07 103 km
Leskovac, Otobüs durağı 02:05 02:07 51 km
Vranje, Otobüs durağı 03:12 03:21 72 km
Preševo, Sınır 04:05 04:05 44 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 04:18 04:18
Kumanovo, Otobüs durağı 04:25 04:28 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 05:05   42 km
Otobüs güzergahı 21793 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
23:15 07:32 23/01/2019 06:47 24/01/2019 07:32 433 km Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   23:15  
Niš, Otobüs durağı 02:25 02:50 226 km
Leskovac, Otobüs durağı 03:42 03:44 45 km
Vladičin Han, Otobüs durağı 04:31 04:33 44 km
Vranje, Otobüs durağı 05:06 05:08 26 km
Bujanovac, Otobüs durağı 05:27 05:30 16 km
Preševo, Sınır 05:50 05:50 28 km
Tabanovce (Kumanovo), Sınır 05:55 05:55
Kumanovo, Otobüs durağı 06:07 06:10 10 km
Üsküp, Otobüs durağı 06:47   38 km
Otobüs güzergahı 21771 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
ÖncekiSonraki
* Bu sitedeki bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir, ancak BalkanViator sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve kullanıcılara ilgili seyahat şirketi hakkındaki bilgilerin doğruluğunu mutlaka teyit etmeleri tavsiyesinde bulunur. Burada her tür garantiden feragat edilmekte olup, BalkanViator kullanıcıların sunulan bilgilere güveni konusunda her tür sorumluluğu reddeder.
Bilet fiyatları
Güzergah
Firma
Bilet tipi
Fiyat
Toplam fiyat
Aynı otobüs firmasından alınan gidi-dönüş bilete indirim uygulanacak, farklı otobüs firmalarından alınmışsa iki adet tek yön bilet alınmış gibi işlem yapılacaktır.
Devam
Taksi ihtiyacınız var mı?
Taksi hizmetleri - Belgrad
Taksi hizmetleri - Üsküp