Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Kalkış

Otobüs tarifeleri Belgrad - Podgorica

Otobüs tarifeleri Belgrad - Podgorica

Kalkış
Varış noktası
Fiyat
  Kalkış Varış noktası Seyahat süresi Uzaklık Firma Fiyat
07:00 11:30 23/03/2019 18:30 23/03/2019 11:30 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   07:00  
Ljig, Otobüs durağı 08:27 08:27
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 09:00 09:00
Kraljevo, Otobüs durağı 10:05 10:05
Raška, Otobüs durağı 12:00 12:00
Yeni Pazar, Otobüs durağı 12:30 13:00
Ribariće (Tutin), Otobüs durağı 13:45 13:45
Gnila (Tutin), Mehov krš 13:50 13:50
Dračenovac, Otobüs durağı 13:55 13:55
Rožaje, Otobüs durağı 14:00 14:00
Berane, Otobüs durağı 15:05 15:05
Bijelo Polje, Otobüs durağı 16:05 16:05
Kolašin, Otobüs durağı 17:45 17:45
Podgorica, Otobüs durağı 18:30  
Otobüs güzergahı 11753 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
07:00 11:30 23/03/2019 18:30 23/03/2019 11:30 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   07:00  
Kragujevac, Otobüs durağı 09:20 09:20
Kraljevo, Otobüs durağı 10:30 10:30
Raška, Otobüs durağı 12:00 12:00
Yeni Pazar, Otobüs durağı 12:30 13:00
Ribariće (Tutin), Otobüs durağı 13:30 13:30
Gnila (Tutin), Mehov krš 13:45 13:45
Dračenovac, Otobüs durağı 13:55 13:55
Rožaje, Otobüs durağı 14:30 14:30
Berane, Otobüs durağı 15:05 15:05
Kolašin, Otobüs durağı 17:45 17:45
Podgorica, Otobüs durağı 18:30  
Otobüs güzergahı 11749 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
08:30 10:00 23/03/2019 18:30 23/03/2019 10:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   08:30  
Kragujevac, Otobüs durağı 10:15 10:15
Kraljevo, Otobüs durağı 11:15 11:30
Raška, Otobüs durağı 13:00 13:00
Yeni Pazar, Otobüs durağı 13:30 13:30
Ribariće (Tutin), Otobüs durağı 14:10 14:10
Gnila (Tutin), Mehov krš 14:30 14:30
Dračenovac, Otobüs durağı 14:35 14:35
Rožaje, Otobüs durağı 15:00 15:00
Berane, Otobüs durağı 15:45 15:45
Mojkovac, Otobüs durağı 16:45 16:45
Kolašin, Otobüs durağı 17:15 17:15
Podgorica, Otobüs durağı 18:30  
Otobüs güzergahı 11846 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
08:30 10:00 23/03/2019 18:30 23/03/2019 10:00 OZLEM 103 TRY
OZLEM
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   08:30  
Podgorica 18:30  
12:30 09:55 23/03/2019 22:25 23/03/2019 09:55 LASTA MONTENEGRO 105 TRY
LASTA MONTENEGRO
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   12:30  
Podgorica 22:25  
12:30 09:55 23/03/2019 22:25 23/03/2019 09:55 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   12:30  
Kragujevac, Otobüs durağı 14:15 14:15
Kraljevo, Otobüs durağı 15:15 15:15
Raška, Otobüs durağı 16:45 16:45
Yeni Pazar, Otobüs durağı 17:15 17:15
Gnila (Tutin), Mehov krš 18:15 18:15
Dračenovac, Otobüs durağı 18:20 18:20
Rožaje, Otobüs durağı 18:45 18:45
Berane, Otobüs durağı 19:20 19:20
Mojkovac, Otobüs durağı 20:20 20:20
Kolašin, Otobüs durağı 20:55 20:55
Podgorica, Otobüs durağı 22:25  
Otobüs güzergahı 11777 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
17:30 10:00 23/03/2019 03:30 24/03/2019 10:00 BANBUS DOO 77 TRY
BANBUS DOO
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   17:30  
Podgorica 03:30  
17:30 10:00 23/03/2019 03:30 24/03/2019 10:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   17:30  
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 19:30 19:30
Čačak, Otobüs durağı 20:00 20:00
Užice, Otobüs durağı 21:15 21:15
Nova Varoš, Otobüs durağı 23:00 23:00
Prijepolje, Otobüs durağı 23:40 23:40
Gostun, Otobüs durağı 00:10 00:10
Dobrakovo, Otobüs durağı 00:25 00:25
Mojkovac, Otobüs durağı 01:30 01:30
Podgorica, Otobüs durağı 03:30  
Otobüs güzergahı 11672 geçerli: 01/01-15/06 & 16/09-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
19:00 09:25 23/03/2019 04:25 24/03/2019 09:25 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   19:00  
Lazarevac, Otobüs durağı 20:00 20:00
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 21:10 21:20
Čačak, Otobüs durağı 21:50 21:50
Požega, Otobüs durağı 22:40 22:40
Užice, Otobüs durağı 23:10 23:10
Nova Varoš, Otobüs durağı 00:40 00:45
Prijepolje, Otobüs durağı 01:25 01:25
Gostun, Otobüs durağı 01:55 01:55
Dobrakovo, Otobüs durağı 02:05 02:05
Bijelo Polje, Otobüs durağı 02:20 02:20
Mojkovac, Otobüs durağı 02:45 02:45
Kolašin, Otobüs durağı 03:00 03:10
Podgorica, Otobüs durağı 04:25  
Otobüs güzergahı 11856 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
19:00 10:00 23/03/2019 05:00 24/03/2019 10:00 Trans-Jug 90 TRY
Trans-Jug
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   19:00  
Podgorica Busbahnhof 05:00  
19:00 10:30 23/03/2019 05:30 24/03/2019 10:30 JADRAN EKSPRES KOTOR 92 TRY
JADRAN EKSPRES KOTOR
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   19:00  
Podgorica 05:30  
20:00 09:40 23/03/2019 05:40 24/03/2019 09:40 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   20:00  
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 22:00 22:00
Čačak, Otobüs durağı 22:25 22:25
Užice, Otobüs durağı 23:25 23:25
Nova Varoš, Otobüs durağı 01:15 01:15
Prijepolje, Otobüs durağı 01:50 02:00
Gostun, Otobüs durağı 02:30 02:30
Dobrakovo, Otobüs durağı 02:40 02:40
Bijelo Polje, Otobüs durağı 03:00 03:00
Kolašin, Otobüs durağı 04:10 04:10
Podgorica, Otobüs durağı 05:40  
Otobüs güzergahı 11775 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:00 09:00 23/03/2019 05:00 24/03/2019 09:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   20:00  
Kragujevac, Otobüs durağı 21:45 21:45
Kraljevo, Otobüs durağı 22:45 23:00
Raška, Otobüs durağı 00:30 00:30
Yeni Pazar, Otobüs durağı 01:00 01:00
Gnila (Tutin), Mehov krš 01:45 01:45
Dračenovac, Otobüs durağı 01:50 01:50
Berane, Otobüs durağı 02:45 02:45
Podgorica, Otobüs durağı 05:00  
Otobüs güzergahı 11577 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:00 09:00 23/03/2019 05:00 24/03/2019 09:00 BLUE LINE 108 TRY
BLUE LINE
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   20:00  
Podgorica 05:00  
20:00 09:00 23/03/2019 05:00 24/03/2019 09:00 Blue Line 105 TRY
Blue Line
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   20:00  
Podgorica Busbahnhof 05:00  
21:20 10:05 23/03/2019 07:25 24/03/2019 10:05 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   21:20  
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 23:50 23:50
Čačak, Otobüs durağı 00:20 00:20
Užice, Otobüs durağı 01:10 01:10
Gostun, Otobüs durağı 04:00 04:00
Dobrakovo, Otobüs durağı 04:15 04:15
Podgorica, Otobüs durağı 07:25  
Otobüs güzergahı 11682 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
22:00 09:00 23/03/2019 07:00 24/03/2019 09:00 Blue Line 105 TRY
Blue Line
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   22:00  
Podgorica Busbahnhof 07:00  
22:00 09:00 23/03/2019 07:00 24/03/2019 09:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   22:00  
Gostun, Otobüs durağı 03:30 03:30
Dobrakovo, Otobüs durağı 03:45 03:45
Podgorica, Otobüs durağı 07:00  
Otobüs güzergahı 11654 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
23:00 08:50 23/03/2019 07:50 24/03/2019 08:50 LASTA 99 TRY
LASTA
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   23:00  
Podgorica 07:50  
23:00 08:50 23/03/2019 07:50 24/03/2019 08:50 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   23:00  
Gornji Milanovac, Otobüs durağı 01:00 01:00
Čačak, Otobüs durağı 01:30 01:30
Požega, Otobüs durağı 02:05 02:05
Užice, Otobüs durağı 02:30 02:30
Nova Varoš, Otobüs durağı 03:45 03:45
Prijepolje, Otobüs durağı 04:15 04:15
Gostun, Otobüs durağı 04:40 04:40
Dobrakovo, Otobüs durağı 04:45 04:45
Bijelo Polje, Otobüs durağı 05:10 05:10
Mojkovac, Otobüs durağı 05:50 05:50
Kolašin, Otobüs durağı 06:20 06:20
Podgorica, Otobüs durağı 07:50  
Otobüs güzergahı 11557 geçerli: 01/01-19/06 & 10/09-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
ÖncekiSonraki
* Bu sitedeki bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir, ancak BalkanViator sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve kullanıcılara ilgili seyahat şirketi hakkındaki bilgilerin doğruluğunu mutlaka teyit etmeleri tavsiyesinde bulunur. Burada her tür garantiden feragat edilmekte olup, BalkanViator kullanıcıların sunulan bilgilere güveni konusunda her tür sorumluluğu reddeder.
Bilet fiyatları
Güzergah
Firma
Bilet tipi
Fiyat
Toplam fiyat
Aynı otobüs firmasından alınan gidi-dönüş bilete indirim uygulanacak, farklı otobüs firmalarından alınmışsa iki adet tek yön bilet alınmış gibi işlem yapılacaktır.
Devam
Taksi ihtiyacınız var mı?
Taksi hizmetleri - Belgrad
Taksi hizmetleri - Podgorica
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Gizlilik politikası ve Çerez politikası