Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Kalkış

Otobüs tarifeleri Belgrade - Podgorica

Otobüs tarifeleri Belgrade - Podgorica

Kalkış
Varış noktası
Fiyat
  Kalkış Varış noktası Seyahat süresi Uzaklık Firma Fiyat
07:00 11:30 23/01/2019 18:30 23/01/2019 11:30 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   07:00  
Kragujevac, Bus station 09:20 09:20
Kraljevo, Bus station 10:30 10:30
Raška, Bus station 12:00 12:00
Novi Pazar, Bus station 12:30 13:00
Ribariće (Tutin), Bus station 13:30 13:30
Gnila (Tutin), Mehov krš 13:45 13:45
Dračenovac, Bus station 13:55 13:55
Rožaje, Bus station 14:30 14:30
Berane, Bus station 15:05 15:05
Kolašin, Bus station 17:45 17:45
Podgorica, Bus station 18:30  
Otobüs güzergahı 11749 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
07:00 11:30 23/01/2019 18:30 23/01/2019 11:30 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   07:00  
Ljig, Bus station 08:27 08:27
Gornji Milanovac, Bus station 09:00 09:00
Kraljevo, Bus station 10:05 10:05
Raška, Bus station 12:00 12:00
Novi Pazar, Bus station 12:30 13:00
Ribariće (Tutin), Bus station 13:45 13:45
Gnila (Tutin), Mehov krš 13:50 13:50
Dračenovac, Bus station 13:55 13:55
Rožaje, Bus station 14:00 14:00
Berane, Bus station 15:05 15:05
Bijelo Polje, Bus station 16:05 16:05
Kolašin, Bus station 17:45 17:45
Podgorica, Bus station 18:30  
Otobüs güzergahı 11753 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
08:30 10:00 23/01/2019 18:30 23/01/2019 10:00 OZLEM TOURS 103 TRY
OZLEM TOURS
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   08:30  
Podgorica 18:30  
08:30 10:00 23/01/2019 18:30 23/01/2019 10:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   08:30  
Kragujevac, Bus station 10:15 10:15
Kraljevo, Bus station 11:15 11:30
Raška, Bus station 13:00 13:00
Novi Pazar, Bus station 13:30 13:30
Ribariće (Tutin), Bus station 14:10 14:10
Gnila (Tutin), Mehov krš 14:30 14:30
Dračenovac, Bus station 14:35 14:35
Rožaje, Bus station 15:00 15:00
Berane, Bus station 15:45 15:45
Mojkovac, Bus station 16:45 16:45
Kolašin, Bus station 17:15 17:15
Podgorica, Bus station 18:30  
Otobüs güzergahı 11846 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
12:30 09:55 23/01/2019 22:25 23/01/2019 09:55 LASTA MONTENEGRO 105 TRY
LASTA MONTENEGRO
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   12:30  
Podgorica 22:25  
12:30 09:55 23/01/2019 22:25 23/01/2019 09:55 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   12:30  
Kragujevac, Bus station 14:15 14:15
Kraljevo, Bus station 15:15 15:15
Raška, Bus station 16:45 16:45
Novi Pazar, Bus station 17:15 17:15
Gnila (Tutin), Mehov krš 18:15 18:15
Dračenovac, Bus station 18:20 18:20
Rožaje, Bus station 18:45 18:45
Berane, Bus station 19:20 19:20
Mojkovac, Bus station 20:20 20:20
Kolašin, Bus station 20:55 20:55
Podgorica, Bus station 22:25  
Otobüs güzergahı 11777 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
17:30 10:00 23/01/2019 03:30 24/01/2019 10:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   17:30  
Gornji Milanovac, Bus station 19:30 19:30
Čačak, Bus station 20:00 20:00
Užice, Bus station 21:15 21:15
Nova Varoš, Bus station 23:00 23:00
Prijepolje, Bus station 23:40 23:40
Gostun, Bus station 00:10 00:10
Dobrakovo, Bus station 00:25 00:25
Mojkovac, Bus station 01:30 01:30
Podgorica, Bus station 03:30  
Otobüs güzergahı 11672 geçerli: 01/01-15/06 & 16/09-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
17:30 10:00 23/01/2019 03:30 24/01/2019 10:00 BOŽUR 77 TRY
BOŽUR
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   17:30  
Podgorica 03:30  
19:00 09:25 23/01/2019 04:25 24/01/2019 09:25 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   19:00  
Lazarevac, Bus station 20:00 20:00
Gornji Milanovac, Bus station 21:10 21:20
Čačak, Bus station 21:50 21:50
Požega, Bus station 22:40 22:40
Užice, Bus station 23:10 23:10
Nova Varoš, Bus station 00:40 00:45
Prijepolje, Bus station 01:25 01:25
Gostun, Bus station 01:55 01:55
Dobrakovo, Bus station 02:05 02:05
Bijelo Polje, Bus station 02:20 02:20
Mojkovac, Bus station 02:45 02:45
Kolašin, Bus station 03:00 03:10
Podgorica, Bus station 04:25  
Otobüs güzergahı 11856 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
19:00 10:00 23/01/2019 05:00 24/01/2019 10:00 TRANS-JUG 92 TRY
TRANS-JUG
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   19:00  
Podgorica 05:00  
19:00 10:00 23/01/2019 05:00 24/01/2019 10:00 Trans-Jug 90 TRY
Trans-Jug
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   19:00  
Podgorica Busbahnhof 05:00  
20:00 09:40 23/01/2019 05:40 24/01/2019 09:40 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   20:00  
Gornji Milanovac, Bus station 22:00 22:00
Čačak, Bus station 22:25 22:25
Užice, Bus station 23:25 23:25
Nova Varoš, Bus station 01:15 01:15
Prijepolje, Bus station 01:50 02:00
Gostun, Bus station 02:30 02:30
Dobrakovo, Bus station 02:40 02:40
Bijelo Polje, Bus station 03:00 03:00
Kolašin, Bus station 04:10 04:10
Podgorica, Bus station 05:40  
Otobüs güzergahı 11775 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:00 09:00 23/01/2019 05:00 24/01/2019 09:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   20:00  
Kragujevac, Bus station 21:45 21:45
Kraljevo, Bus station 22:45 23:00
Raška, Bus station 00:30 00:30
Novi Pazar, Bus station 01:00 01:00
Gnila (Tutin), Mehov krš 01:45 01:45
Dračenovac, Bus station 01:50 01:50
Berane, Bus station 02:45 02:45
Podgorica, Bus station 05:00  
Otobüs güzergahı 11577 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
20:00 09:00 23/01/2019 05:00 24/01/2019 09:00 Blue Line 105 TRY
Blue Line
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   20:00  
Podgorica Busbahnhof 05:00  
20:00 09:00 23/01/2019 05:00 24/01/2019 09:00 LENS/BOŽUR 108 TRY
LENS/BOŽUR
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   20:00  
Podgorica 05:00  
21:20 10:05 23/01/2019 07:25 24/01/2019 10:05 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   21:20  
Gornji Milanovac, Bus station 23:50 23:50
Čačak, Bus station 00:20 00:20
Užice, Bus station 01:10 01:10
Gostun, Bus station 04:00 04:00
Dobrakovo, Bus station 04:15 04:15
Podgorica, Bus station 07:25  
Otobüs güzergahı 11682 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
21:20 10:15 23/01/2019 07:35 24/01/2019 10:15 JADRAN EKSPRES SUBOTICA 108 TRY
JADRAN EKSPRES SUBOTICA
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   21:20  
Podgorica 07:35  
22:00 09:00 23/01/2019 07:00 24/01/2019 09:00 BLUE LINE 108 TRY
BLUE LINE
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   22:00  
Podgorica 07:00  
22:00 09:00 23/01/2019 07:00 24/01/2019 09:00 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   22:00  
Gostun, Bus station 03:30 03:30
Dobrakovo, Bus station 03:45 03:45
Podgorica, Bus station 07:00  
Otobüs güzergahı 11654 geçerli: 01/01-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
22:00 09:00 23/01/2019 07:00 24/01/2019 09:00 Blue Line 105 TRY
Blue Line
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade Busbahnhof   22:00  
Podgorica Busbahnhof 07:00  
23:00 08:50 23/01/2019 07:50 24/01/2019 08:50 ROYAL TRAVEL 99 TRY
ROYAL TRAVEL
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Beograd   23:00  
Podgorica 07:50  
23:00 08:50 23/01/2019 07:50 24/01/2019 08:50 Birden çok firma bu hat için bilet mevcut değil
Birden çok firma
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrade, Bus station   23:00  
Gornji Milanovac, Bus station 01:00 01:00
Čačak, Bus station 01:30 01:30
Požega, Bus station 02:05 02:05
Užice, Bus station 02:30 02:30
Nova Varoš, Bus station 03:45 03:45
Prijepolje, Bus station 04:15 04:15
Gostun, Bus station 04:40 04:40
Dobrakovo, Bus station 04:45 04:45
Bijelo Polje, Bus station 05:10 05:10
Mojkovac, Bus station 05:50 05:50
Kolašin, Bus station 06:20 06:20
Podgorica, Bus station 07:50  
Otobüs güzergahı 11557 geçerli: 01/01-19/06 & 10/09-31/12 Pazartesi Özellikler ve hizmetler:
ÖncekiSonraki
* Bu sitedeki bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir, ancak BalkanViator sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve kullanıcılara ilgili seyahat şirketi hakkındaki bilgilerin doğruluğunu mutlaka teyit etmeleri tavsiyesinde bulunur. Burada her tür garantiden feragat edilmekte olup, BalkanViator kullanıcıların sunulan bilgilere güveni konusunda her tür sorumluluğu reddeder.
Bilet fiyatları
Güzergah
Firma
Bilet tipi
Fiyat
Toplam fiyat
Aynı otobüs firmasından alınan gidi-dönüş bilete indirim uygulanacak, farklı otobüs firmalarından alınmışsa iki adet tek yön bilet alınmış gibi işlem yapılacaktır.
Devam
Taksi ihtiyacınız var mı?
Taksi hizmetleri - Belgrade
Taksi hizmetleri - Podgorica