Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Tek gidiş
Gidiş dönüş
Kalkış
Dönüş
Kalkış

Otobüs tarifeleri Belgrad - İstanbul

Otobüs tarifeleri Belgrad - İstanbul

Kalkış
Varış noktası
Biletler
  Kalkış Varış noktası Seyahat süresi Uzaklık Firma Biletler
15:30 14:30 04/06/2020 06:00 05/06/2020 14:30 Lasta çevrimiçi değil online
Lasta
Daha fazla bilgi için belli bir otobüs durağının üzerine tıklayın
Konum Varış noktası Kalkış Uzaklık
Belgrad, Otobüs durağı   15:30  
Jagodina, Otobüs durağı 17:15 17:15
Paraćin, Otobüs durağı 17:40 17:40
Gradina, Sınır 20:40 20:40
Kalotina, Sınır 21:10 21:10
Kapitan Andreevo, Sınır 02:10 02:10
Kapikule, Sınır 02:40 02:40
İstanbul, Otobüs durağı 06:00  
Otobüs güzergahı 30091 geçerli: 01/01-31/12 Perşembe-Cuma Özellikler ve hizmetler:
ÖncekiSonraki
* Bu sitedeki bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir, ancak BalkanViator sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve kullanıcılara ilgili seyahat şirketi hakkındaki bilgilerin doğruluğunu mutlaka teyit etmeleri tavsiyesinde bulunur. Burada her tür garantiden feragat edilmekte olup, BalkanViator kullanıcıların sunulan bilgilere güveni konusunda her tür sorumluluğu reddeder.
Bilet fiyatları
Güzergah
Firma
Bilet tipi
Biletler
Toplam fiyat
Aynı otobüs firmasından alınan gidi-dönüş bilete indirim uygulanacak, farklı otobüs firmalarından alınmışsa iki adet tek yön bilet alınmış gibi işlem yapılacaktır.
Devam
Taksi ihtiyacınız var mı?
Taksi hizmetleri - Belgrad
Taksi hizmetleri - İstanbul
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Gizlilik politikası ve Çerez politikası