Kliko në njërin prej stacioneve të autobusëve për më shumë informacion
Vendndodhja |
Mbërritja |
Nisja |
Distanca |
Oberhausen, Stacioni i autobusëve |
|
07:15 |
|
Krefeld, Stacioni i autobusëve |
07:50 |
07:50 |
|
Leverkusen, Stacioni i autobusëve |
09:00 |
09:00 |
|
Koblenz, Stacioni i autobusëve |
11:00 |
11:00 |
|
Darmstadt, Stacioni i autobusëve |
13:20 |
13:20 |
|
Bad Reichenhall, Kufi |
20:30 |
20:30 |
|
Walserberg, Kufi |
20:30 |
20:30 |
|
Nickelsdorf, Kufi |
00:30 |
00:30 |
|
Hegyeshalom, Kufi |
00:30 |
00:30 |
|
Horgoš, Kufi |
05:40 |
05:40 |
|
Subotica, Stacioni i autobusëve |
06:00 |
06:00 |
|
Novi Sad, Stacioni i autobusëve |
07:30 |
07:30 |
|
Beograd, Stacioni i autobusëve |
09:00 |
09:00 |
|
Jagodina, Stacioni i autobusëve |
11:00 |
11:00 |
|
Ćuprija, Stacioni i autobusëve |
11:15 |
11:15 |
|
Paraćin, Stacioni i autobusëve |
11:30 |
11:30 |
|
Ražanj, Stacioni i autobusëve |
12:00 |
12:00 |
|
Aleksinac, Stacioni i autobusëve |
12:30 |
12:30 |
|
Niš, Stacioni i autobusëve |
13:00 |
|
|
Itinerari i autobusit 30116 është i vlefshëm:
01/01-31/12 E hënë
Tiparet dhe shërbimet:
|
Kliko në njërin prej stacioneve të autobusëve për më shumë informacion
Vendndodhja |
Mbërritja |
Nisja |
Distanca |
Oberhausen, Stacioni i autobusëve |
|
19:15 |
|
Duisburg, Stacioni i autobusëve |
19:30 |
19:30 |
|
Krefeld, Stacioni i autobusëve |
19:50 |
19:50 |
|
Düsseldorf, Stacioni i autobusëve |
20:20 |
20:20 |
|
Leverkusen, Stacioni i autobusëve |
21:00 |
21:00 |
|
Këln, Stacioni i autobusëve |
21:30 |
21:30 |
|
Koblenz, Stacioni i autobusëve |
23:00 |
23:00 |
|
Frankfurt mbi Main, Stacioni i autobusëve |
00:45 |
00:45 |
|
Darmstadt, Stacioni i autobusëve |
01:20 |
01:20 |
|
Karlsruhe, Stacioni i autobusëve |
03:00 |
03:00 |
|
Shtutgart, Stacioni i autobusëve |
04:00 |
04:00 |
|
Ulm, Stacioni i autobusëve |
05:20 |
05:20 |
|
Mynihu, Stacioni i autobusëve |
07:00 |
07:00 |
|
Walserberg, Kufi |
08:30 |
08:30 |
|
Bad Reichenhall, Kufi |
08:30 |
08:30 |
|
Nickelsdorf, Kufi |
12:30 |
12:30 |
|
Hegyeshalom, Kufi |
12:30 |
12:30 |
|
Röszke, Kufi |
17:30 |
17:30 |
|
Horgoš, Kufi |
17:40 |
17:40 |
|
Subotica, Stacioni i autobusëve |
18:00 |
18:00 |
|
Novi Sad, Stacioni i autobusëve |
19:30 |
19:30 |
|
Beograd, Stacioni i autobusëve |
21:00 |
21:00 |
|
Jagodina, Stacioni i autobusëve |
23:00 |
23:00 |
|
Ćuprija, Stacioni i autobusëve |
23:15 |
23:15 |
|
Paraćin, Stacioni i autobusëve |
23:30 |
23:30 |
|
Ražanj, Stacioni i autobusëve |
00:00 |
00:00 |
|
Aleksinac, Stacioni i autobusëve |
00:30 |
00:30 |
|
Niš, Stacioni i autobusëve |
01:00 |
|
|
Itinerari i autobusit 30122 është i vlefshëm:
01/01-31/12 E hënë
Tiparet dhe shërbimet:
|