* Za več informacij kliknite na določeno avtobusno postajo
Lokacija |
Prihod |
Odhod |
Razdalja |
Cernica (Loznica), Avtobusna postaja |
|
11:59 |
|
Paulje (Loznica), Avtobusna postaja |
12:04 |
12:04 |
4 km |
Tekeriš, Avtobusna postaja |
12:07 |
12:07 |
3 km |
Rumska (Šabac), Ugljara |
12:13 |
12:13 |
5 km |
Rumska (Šabac), Avtobusna postaja |
12:14 |
12:14 |
1 km |
Volujac (Šabac), Mlađin mlin |
12:18 |
12:18 |
3 km |
Volujac (Šabac), Avtobusna postaja |
12:22 |
12:22 |
3 km |
Bojić (Šabac), Avtobusna postaja |
12:25 |
12:25 |
3 km |
Slatina (Šabac), Avtobusna postaja |
12:30 |
12:30 |
4 km |
Varna (Šabac), Avtobusna postaja |
12:34 |
12:34 |
3 km |
Mišar (Šabac), Avtobusna postaja |
12:56 |
12:56 |
19 km |
Orid (Šabac), Avtobusna postaja |
13:00 |
|
3 km |
Avtobusna proga 15662 je v obratovanju:
01/01-31/12 Ponedeljek-Nedelja
Značilnosti in storitve:
|