Kliknij na dworzec autobusowy, aby uzyskać więcej informacji.
Lokalizacja |
Przyjazd |
Wyjazd |
Odległość |
Wiedeń, |
|
18:00 |
|
Nickelsdorf, |
19:00 |
19:00 |
|
Hegyeshalom, |
19:00 |
19:00 |
|
Röszke, |
00:00 |
00:00 |
|
Horgoš, |
00:30 |
00:30 |
|
Boljevac, |
06:10 |
06:10 |
|
Osnić (Boljevac), |
06:35 |
06:35 |
|
Zaječar, |
07:05 |
07:05 |
|
Jasikovo (Majdanpek), |
07:30 |
07:30 |
|
Negotin, |
08:05 |
08:05 |
|
Radujevac, |
08:20 |
08:20 |
|
Prahovo, |
08:30 |
08:30 |
|
Samarinovac, |
08:35 |
08:35 |
|
Dušanovac, |
08:45 |
08:45 |
|
Mala Kamenica, |
08:50 |
08:50 |
|
Kupuzište (Kladovo), |
09:05 |
09:05 |
|
Brza Palanka, |
09:10 |
09:10 |
|
Grabovica (Kladovo), |
09:15 |
09:15 |
|
Velesnica (Kladovo), |
09:20 |
09:20 |
|
Vajuga (Kladovo), |
09:30 |
09:30 |
|
Korbovo (Kladovo), |
09:35 |
09:35 |
|
Rtkovo (Kladovo), |
09:40 |
|
|
Trasa autobusu 29386 jest obsługiwana:
01/01-31/12 Poniedziałek Wtorek Sobota Niedziela
Funkcje i usługi:
|
Kliknij na dworzec autobusowy, aby uzyskać więcej informacji.
Lokalizacja |
Przyjazd |
Wyjazd |
Odległość |
Wiedeń, |
|
18:00 |
|
Nickelsdorf, |
19:00 |
19:00 |
|
Hegyeshalom, |
19:30 |
19:30 |
|
Tompa, |
00:30 |
00:30 |
|
Kelebija, |
01:00 |
01:00 |
|
Boljevac, |
07:30 |
07:30 |
|
Osnić (Boljevac), |
08:00 |
08:00 |
|
Zaječar, |
08:30 |
08:30 |
|
Jasikovo (Majdanpek), |
09:00 |
09:00 |
|
Negotin, |
09:30 |
09:30 |
|
Radujevac, |
11:40 |
11:40 |
|
Prahovo, |
11:50 |
11:50 |
|
Samarinovac, |
11:55 |
11:55 |
|
Dušanovac, |
12:00 |
12:00 |
|
Mala Kamenica, |
12:10 |
12:10 |
|
Slatina (Negotin), |
12:20 |
12:20 |
|
Kupuzište (Kladovo), |
12:30 |
12:30 |
|
Brza Palanka, |
12:35 |
12:35 |
|
Grabovica (Kladovo), |
12:40 |
12:40 |
|
Ljubičevac (Kladovo), |
12:45 |
12:45 |
|
Velesnica (Kladovo), |
12:55 |
12:55 |
|
Milutovac, |
13:00 |
13:00 |
|
Vajuga (Kladovo), |
13:10 |
13:10 |
|
Korbovo (Kladovo), |
13:20 |
13:20 |
|
Rtkovo (Kladovo), |
13:30 |
|
|
Trasa autobusu 29063 jest obsługiwana:
01/01-31/12 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Sobota
Funkcje i usługi:
|