Автобуски превозник BEROVO TRANS

3.3
4 ocenki
Град:Берово
Адреса:JNA bb
Телефон 1:+389 33 471 139
Телефон 2:
Телефон 3:
Е-пошта:
Сајт:
Мој коментар
Оцена kоментар
Коментар на заедницата
Сортирано по: Најкорисните први Се прикажуваат 1-3 од 3
е
0 од 0 луѓето го сметаат следниот коментар за корисен.
22 May 2017
Многу линии
Безобразни возачи и кондуктери, автобуси кои се расипуваат секојдневно, претовари и од по 20 луѓе над дозволеното. Ми се има случено 2 пати да ми се расипе автобус во исто возење, 7 часа се возев од Скопје до Берово.
1
Би благодариме за повратните информации
Ljupka
0 од 0 луѓето го сметаат следниот коментар за корисен.
15 Feb 2016
Mi se dopadna samo avtobusot , kako e opremen.
Ne mi se dopadna voopsto odnesuvanjeto na soferot . Bese mnogu drzok i aroganten spema mene i patnicite , i na vrakanje za Sk ne pravese voopsto pauzi i duri koga se simnav ednas vo tekot na celiot pat da odam vo Wc, bidejki normalno e da ti se odi vo Wc posle nekolku saati pat i mu kazav deka ke odam toj na izleguvanje od Wc bese trgnat i morav da trcam da se kacam vo avtoubusot, mozese i da me ostavi na avtobuskata. Mn sum razocarana od negovoto odnesuvanje. Sramota !
1
Би благодариме за повратните информации
Претходна
1
Следна
Пребарувајте преку 20000 автобуски возни редови
Во еден правец
Поаѓање
Повратно патување
Враќање