U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Zavlaka (Krupanj) - Lipnički Šor

Autobuski red vožnje Zavlaka (Krupanj) - Lipnički Šor

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prevoznik Cijena
16:36 00:51 03/07/2019 17:27 03/07/2019 00:51 47 km Više prevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Zavlaka (Krupanj), Zeljići   16:36  
Likodra, Zarići 16:40 16:40 3 km
Krasava, Autobuska stanica 16:43 16:43 3 km
Krasava, Bojići 16:45 16:45 2 km
Mojković, Autobuska stanica 16:48 16:48 3 km
Zavlaka (Krupanj), Autobuska stanica 16:49 16:49 1 km
Cikote (Loznica), Autobuska stanica 16:56 16:56 6 km
Draginac (Loznica), Karlagan 16:58 16:58 2 km
Draginac (Loznica), Autobuska stanica 16:59 16:59 1 km
Draginac (Loznica), Karlagan 17:00 17:00 1 km
Brezjak, Autobuska stanica 17:07 17:07 6 km
Gnila (Loznica), Autobuska stanica 17:09 17:09 2 km
Gnila (Loznica), Krst 17:11 17:11 2 km
Klupci, Autobuska stanica 17:16 17:16 5 km
Loznica, Autobuska stanica 17:20 17:20 3 km
Lipnički Šor, Autobuska stanica 17:27   7 km
Autobuska linija 15766 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Zavlaka (Krupanj)
Taksi usluge - Lipnički Šor
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića