U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Trbušac (Vladimirci) - Krupanj

Autobuski red vožnje Trbušac (Vladimirci) - Krupanj

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prevoznik Cijena
14:55 02:13 12/12/2018 17:08 12/12/2018 02:13 80 km Više prevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Trbušac (Vladimirci), Baraka   14:55  
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 14:56 14:56 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 15:00 15:00 2 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 15:05 15:05 3 km
Mišar (Šabac), Autobuska stanica 15:10 15:10 3 km
Dumača (Šabac), Autobuska stanica 15:17 15:17 4 km
Šabac, Autobuska stanica 15:25 15:25 4 km
Čavić, Naselje 15:27 15:27 1 km
Jevremovac, Autobuska stanica 15:35 15:35 5 km
Varna (Šabac), Autobuska stanica 15:44 15:44 5 km
Slatina (Šabac), Autobuska stanica 15:49 15:49 3 km
Bojić (Šabac), Autobuska stanica 15:56 15:56 4 km
Volujac (Šabac), Autobuska stanica 16:01 16:01 3 km
Volujac (Šabac), Mlađin mlin 16:04 16:04 2 km
Rumska (Šabac), Autobuska stanica 16:09 16:09 3 km
Rumska (Šabac), Ugljara 16:16 16:16 4 km
Tekeriš, Autobuska stanica 16:19 16:19 2 km
Paulje (Loznica), Autobuska stanica 16:24 16:24 3 km
Cernica (Loznica), Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Donja Badanja (Loznica), Banja Badanja 16:35 16:35 3 km
Zavlaka (Krupanj), Autobuska stanica 16:40 16:40 3 km
Mojković, Autobuska stanica 16:50 16:50 6 km
Krasava, Autobuska stanica 16:51 16:51 1 km
Likodra, N. Potok 16:56 16:56 3 km
Likodra, Autobuska stanica 17:00 17:00 3 km
Krupanj, Autobuska stanica 17:08   5 km
Autobuska linija 15664 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
22:37 01:58 12/12/2018 00:35 13/12/2018 01:58 98 km Više prevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Trbušac (Vladimirci), Baraka   22:37  
Trbušac (Vladimirci), Crvena baraka 22:38 22:38 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 22:40 22:40 2 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 22:44 22:44 3 km
Mišar (Šabac), Autobuska stanica 22:47 22:47 3 km
Dumača (Šabac), Autobuska stanica 22:52 22:52 4 km
Šabac, Autobuska stanica 22:57 22:57 4 km
Slepčević, Autobuska stanica 23:10 23:10 11 km
Duvanište, Autobuska stanica 23:15 23:15 5 km
Petlovača, Autobuska stanica 23:23 23:23 6 km
Ribari (Šabac), Autobuska stanica 23:27 23:27 3 km
Prnjavor, Autobuska stanica 23:31 23:31 3 km
Novo Selo (Loznica), Autobuska stanica 23:39 23:39 7 km
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica 23:43 23:43 3 km
Jelav, Autobuska stanica 23:50 23:50 6 km
Lipnički Šor, Autobuska stanica 23:52 23:52 2 km
Loznica, Autobuska stanica 00:01 00:01 7 km
Klupci, Autobuska stanica 00:05 00:05 3 km
Gnila (Loznica), Krst 00:15 00:15 3 km
Korenita, Autobuska stanica 00:19 00:19 6 km
Lipovača (Loznica), Autobuska stanica 00:23 00:23 3 km
Lipovača (Loznica), Neškovića mala 00:25 00:25 3 km
Kostajnik, Autobuska stanica 00:27 00:27 2 km
Stolice (Krupanj), Autobuska stanica 00:32 00:32 2 km
Brštica, Autobuska stanica 00:33 00:33 4 km
Krupanj, Autobuska stanica 00:35   2 km
Autobuska linija 15767 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)
Taksi usluge - Krupanj