* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Likodra, Autobuska stanica |
|
11:37 |
|
Likodra, N. Potok |
11:40 |
11:40 |
2 km |
Krasava, Autobuska stanica |
11:44 |
11:44 |
4 km |
Mojković, Autobuska stanica |
11:49 |
11:49 |
4 km |
Zavlaka (Krupanj), Autobuska stanica |
11:52 |
11:52 |
2 km |
Donja Badanja (Loznica), Banja Badanja |
11:55 |
11:55 |
3 km |
Cernica (Loznica), Autobuska stanica |
11:59 |
11:59 |
3 km |
Paulje (Loznica), Autobuska stanica |
12:04 |
12:04 |
4 km |
Tekeriš, Autobuska stanica |
12:07 |
12:07 |
3 km |
Rumska (Šabac), Ugljara |
12:13 |
12:13 |
5 km |
Rumska (Šabac), Autobuska stanica |
12:14 |
12:14 |
1 km |
Volujac (Šabac), Mlađin mlin |
12:18 |
12:18 |
3 km |
Volujac (Šabac), Autobuska stanica |
12:22 |
12:22 |
3 km |
Bojić (Šabac), Autobuska stanica |
12:25 |
12:25 |
3 km |
Slatina (Šabac), Autobuska stanica |
12:30 |
12:30 |
4 km |
Varna (Šabac), Autobuska stanica |
12:34 |
12:34 |
3 km |
Mišar (Šabac), Autobuska stanica |
12:56 |
12:56 |
19 km |
Orid (Šabac), Autobuska stanica |
13:00 |
|
3 km |
Autobuska linija 15662 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Likodra, Zarići |
|
16:40 |
|
Krasava, Autobuska stanica |
16:43 |
16:43 |
3 km |
Krasava, Bojići |
16:45 |
16:45 |
2 km |
Mojković, Autobuska stanica |
16:48 |
16:48 |
3 km |
Zavlaka (Krupanj), Autobuska stanica |
16:49 |
16:49 |
1 km |
Cikote (Loznica), Autobuska stanica |
16:56 |
16:56 |
6 km |
Draginac (Loznica), Karlagan |
16:58 |
16:58 |
2 km |
Draginac (Loznica), Autobuska stanica |
16:59 |
16:59 |
1 km |
Draginac (Loznica), Karlagan |
17:00 |
17:00 |
1 km |
Brezjak, Autobuska stanica |
17:07 |
17:07 |
6 km |
Gnila (Loznica), Autobuska stanica |
17:09 |
17:09 |
2 km |
Gnila (Loznica), Krst |
17:11 |
17:11 |
2 km |
Klupci, Autobuska stanica |
17:16 |
17:16 |
5 km |
Loznica, Autobuska stanica |
17:20 |
17:20 |
3 km |
Lipnički Šor, Autobuska stanica |
17:27 |
17:27 |
7 km |
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica |
17:35 |
17:35 |
8 km |
Novo Selo (Loznica), Autobuska stanica |
17:39 |
17:39 |
3 km |
Prnjavor, Autobuska stanica |
17:46 |
17:46 |
7 km |
Šabac, Autobuska stanica |
18:15 |
18:15 |
28 km |
Dumača (Šabac), Autobuska stanica |
18:20 |
18:20 |
4 km |
Mišar (Šabac), Autobuska stanica |
18:24 |
18:24 |
4 km |
Orid (Šabac), Autobuska stanica |
18:27 |
|
3 km |
Autobuska linija 15766 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|