U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Gnila (Loznica) - Trbušac (Vladimirci)

Autobuski red vožnje Gnila (Loznica) - Trbušac (Vladimirci)

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prevoznik Cijena
17:09 01:25 14/12/2018 18:34 14/12/2018 01:25 80 km Više prevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Gnila (Loznica), Autobuska stanica   17:09  
Gnila (Loznica), Krst 17:11 17:11 2 km
Klupci, Autobuska stanica 17:16 17:16 5 km
Loznica, Autobuska stanica 17:20 17:20 3 km
Lipnički Šor, Autobuska stanica 17:27 17:27 7 km
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica 17:35 17:35 8 km
Novo Selo (Loznica), Autobuska stanica 17:39 17:39 3 km
Prnjavor, Autobuska stanica 17:46 17:46 7 km
Šabac, Autobuska stanica 18:15 18:15 28 km
Dumača (Šabac), Autobuska stanica 18:20 18:20 4 km
Mišar (Šabac), Autobuska stanica 18:24 18:24 4 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 18:27 18:27 3 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 18:31 18:31 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 18:33 18:33 2 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 18:34   1 km
Autobuska linija 15766 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Gnila (Loznica)
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)