* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Cista Provo (Imotski), Autobuska stanica |
|
18:45 |
|
Trilj, Autobuska stanica |
19:05 |
19:05 |
20 km |
Sinj, Autobuska stanica |
19:20 |
19:20 |
10 km |
Split, Autobuska stanica |
19:45 |
20:15 |
40 km |
Trogir, Autobuska stanica |
20:45 |
20:45 |
17 km |
Šibenik, Autobuska stanica |
21:45 |
21:45 |
62 km |
Biograd na Moru, Autobuska stanica |
22:45 |
22:45 |
51 km |
Zadar, Autobuska stanica |
23:00 |
23:00 |
30 km |
Obrovac (Zadar), Autobuska stanica |
00:05 |
00:05 |
46 km |
Gračac (Zadar), Autobuska stanica |
00:35 |
|
25 km |
Autobuska linija 16263 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|