* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Tušilović (Krnjak), Autobuska stanica |
|
10:34 |
|
Tušilović (Krnjak), Raskrsnica / Raskrižje |
10:36 |
10:36 |
1 km |
Brezova Glava (Karlovac), I |
10:38 |
10:38 |
2 km |
Brezova Glava (Karlovac), II |
10:40 |
10:40 |
1 km |
Okić (Karlovac), Škola |
10:42 |
10:42 |
1 km |
Okić (Karlovac), Autobuska stanica |
10:44 |
10:44 |
1 km |
Živković Kosa (Vojnić), Autobuska stanica |
10:47 |
10:47 |
2 km |
Knežević Kosa (Vojnić), Autobuska stanica |
10:50 |
10:50 |
2 km |
Vojnić, Donji |
10:53 |
10:53 |
2 km |
Vojnić, Autobuska stanica |
10:55 |
10:55 |
1 km |
Vojišnica (Gvozd), E |
10:57 |
10:57 |
2 km |
Vojišnica (Gvozd), I |
10:59 |
10:59 |
1 km |
Vojišnica (Gvozd), II |
11:01 |
11:01 |
1 km |
Biljeg (Gvozd), Autobuska stanica |
11:02 |
11:02 |
3 km |
Slavsko Polje (Gvozd), Autobuska stanica |
11:05 |
11:05 |
3 km |
Slavsko Polje (Gvozd), II |
11:07 |
11:07 |
2 km |
Crevarska Strana (Gvozd), Autobuska stanica |
11:11 |
11:11 |
1 km |
Crevarska Strana (Gvozd), II |
11:13 |
11:13 |
2 km |
Gvozd, Autobuska stanica |
11:15 |
|
2 km |
Autobuska linija 16972 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Tušilović (Krnjak), Autobuska stanica |
|
12:44 |
|
Tušilović (Krnjak), Raskrsnica / Raskrižje |
12:46 |
12:46 |
1 km |
Brezova Glava (Karlovac), I |
12:48 |
12:48 |
2 km |
Brezova Glava (Karlovac), II |
12:50 |
12:50 |
1 km |
Okić (Karlovac), Škola |
12:52 |
12:52 |
1 km |
Okić (Karlovac), Autobuska stanica |
12:54 |
12:54 |
1 km |
Živković Kosa (Vojnić), Autobuska stanica |
12:57 |
12:57 |
202 km |
Knežević Kosa (Vojnić), Autobuska stanica |
13:00 |
13:00 |
|
Vojnić, Donji |
13:03 |
13:03 |
2 km |
Vojnić, Autobuska stanica |
13:05 |
13:05 |
1 km |
Vojišnica (Gvozd), E |
13:07 |
13:07 |
2 km |
Vojišnica (Gvozd), I |
13:09 |
13:09 |
1 km |
Vojišnica (Gvozd), II |
13:11 |
13:11 |
1 km |
Biljeg (Gvozd), Autobuska stanica |
13:12 |
13:12 |
3 km |
Slavsko Polje (Gvozd), Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
3 km |
Slavsko Polje (Gvozd), II |
13:17 |
13:17 |
2 km |
Crevarska Strana (Gvozd), Autobuska stanica |
13:21 |
13:21 |
1 km |
Crevarska Strana (Gvozd), II |
13:23 |
13:23 |
2 km |
Gvozd, Autobuska stanica |
13:25 |
|
2 km |
Autobuska linija 16973 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Subota
Funkcije i usluge:
|