U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Trbušac (Vladimirci) - Rumska (Šabac)

Autobuski red vožnje Trbušac (Vladimirci) - Rumska (Šabac)

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
14:55 01:21 17/11/2018 16:16 17/11/2018 01:21 47 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Trbušac (Vladimirci), Baraka   14:55  
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 14:56 14:56 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 15:00 15:00 2 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 15:05 15:05 3 km
Mišar (Šabac), Autobuska stanica 15:10 15:10 3 km
Dumača (Šabac), Autobuska stanica 15:17 15:17 4 km
Šabac, Autobuska stanica 15:25 15:25 4 km
Čavić, Naselje 15:27 15:27 1 km
Jevremovac, Autobuska stanica 15:35 15:35 5 km
Varna (Šabac), Autobuska stanica 15:44 15:44 5 km
Slatina (Šabac), Autobuska stanica 15:49 15:49 3 km
Bojić (Šabac), Autobuska stanica 15:56 15:56 4 km
Volujac (Šabac), Autobuska stanica 16:01 16:01 3 km
Volujac (Šabac), Mlađin mlin 16:04 16:04 2 km
Rumska (Šabac), Autobuska stanica 16:09 16:09 3 km
Rumska (Šabac), Ugljara 16:16   4 km
Autobuska linija 15664 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)
Taksi usluge - Rumska (Šabac)