|
Petak, 29 Mart 2024 |
|
07:02
00:46
29/03/2024
|
07:48
29/03/2024
|
00:46 |
|
Endriti |
nije dostupno online
|
|
Endriti |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Štrpce, Autobuska stanica |
|
07:02 |
|
Donja Bitinja, Autobuska stanica |
07:05 |
07:05 |
|
Gotovuša (Štrpce), Autobuska stanica |
07:07 |
07:07 |
|
Drajkovce, Autobuska stanica |
07:15 |
07:15 |
|
Firaja, Autobuska stanica |
07:19 |
07:19 |
|
Brod (Štrpce), Autobuska stanica |
07:21 |
07:21 |
|
Brod (Štrpce), Bazhderhane |
07:25 |
07:25 |
|
Dura, Autobuska stanica |
07:31 |
07:31 |
|
Dura, K. Tetov |
07:35 |
07:35 |
|
Fusha e Pajtimit (Raka), Autobuska stanica |
07:37 |
07:37 |
|
Grlica (Uroševac), Autobuska stanica |
07:42 |
07:42 |
|
Staro Selo (Uroševac), Autobuska stanica |
07:48 |
|
|
Autobuska linija 22465 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
08:47
00:46
29/03/2024
|
09:33
29/03/2024
|
00:46 |
|
Endriti |
nije dostupno online
|
|
Endriti |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Štrpce, Autobuska stanica |
|
08:47 |
|
Donja Bitinja, Autobuska stanica |
08:50 |
08:50 |
|
Gotovuša (Štrpce), Autobuska stanica |
08:52 |
08:52 |
|
Drajkovce, Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Firaja, Autobuska stanica |
09:04 |
09:04 |
|
Brod (Štrpce), Autobuska stanica |
09:06 |
09:06 |
|
Brod (Štrpce), Bazhderhane |
09:10 |
09:10 |
|
Dura, Autobuska stanica |
09:16 |
09:16 |
|
Dura, K. Tetov |
09:20 |
09:20 |
|
Fusha e Pajtimit (Raka), Autobuska stanica |
09:22 |
09:22 |
|
Grlica (Uroševac), Autobuska stanica |
09:27 |
09:27 |
|
Staro Selo (Uroševac), Autobuska stanica |
09:33 |
|
|
Autobuska linija 22466 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
13:02
00:46
29/03/2024
|
13:48
29/03/2024
|
00:46 |
|
Endriti |
nije dostupno online
|
|
Endriti |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Štrpce, Autobuska stanica |
|
13:02 |
|
Donja Bitinja, Autobuska stanica |
13:05 |
13:05 |
|
Gotovuša (Štrpce), Autobuska stanica |
13:07 |
13:07 |
|
Drajkovce, Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
|
Firaja, Autobuska stanica |
13:19 |
13:19 |
|
Brod (Štrpce), Autobuska stanica |
13:21 |
13:21 |
|
Brod (Štrpce), Bazhderhane |
13:25 |
13:25 |
|
Dura, Autobuska stanica |
13:31 |
13:31 |
|
Dura, K. Tetov |
13:35 |
13:35 |
|
Fusha e Pajtimit (Raka), Autobuska stanica |
13:37 |
13:37 |
|
Grlica (Uroševac), Autobuska stanica |
13:42 |
13:42 |
|
Staro Selo (Uroševac), Autobuska stanica |
13:48 |
|
|
Autobuska linija 22467 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
16:07
00:46
29/03/2024
|
16:53
29/03/2024
|
00:46 |
|
Endriti |
nije dostupno online
|
|
Endriti |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Štrpce, Autobuska stanica |
|
16:07 |
|
Donja Bitinja, Autobuska stanica |
16:10 |
16:10 |
|
Gotovuša (Štrpce), Autobuska stanica |
16:12 |
16:12 |
|
Drajkovce, Autobuska stanica |
16:20 |
16:20 |
|
Firaja, Autobuska stanica |
16:24 |
16:24 |
|
Brod (Štrpce), Autobuska stanica |
16:26 |
16:26 |
|
Brod (Štrpce), Bazhderhane |
16:30 |
16:30 |
|
Dura, Autobuska stanica |
16:36 |
16:36 |
|
Dura, K. Tetov |
16:40 |
16:40 |
|
Fusha e Pajtimit (Raka), Autobuska stanica |
16:42 |
16:42 |
|
Grlica (Uroševac), Autobuska stanica |
16:47 |
16:47 |
|
Staro Selo (Uroševac), Autobuska stanica |
16:53 |
|
|
Autobuska linija 22468 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
20:02
00:46
29/03/2024
|
20:48
29/03/2024
|
00:46 |
|
Endriti |
nije dostupno online
|
|
Endriti |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Štrpce, Autobuska stanica |
|
20:02 |
|
Donja Bitinja, Autobuska stanica |
20:05 |
20:05 |
|
Gotovuša (Štrpce), Autobuska stanica |
20:07 |
20:07 |
|
Drajkovce, Autobuska stanica |
20:15 |
20:15 |
|
Firaja, Autobuska stanica |
20:19 |
20:19 |
|
Brod (Štrpce), Autobuska stanica |
20:21 |
20:21 |
|
Brod (Štrpce), Bazhderhane |
20:25 |
20:25 |
|
Dura, Autobuska stanica |
20:31 |
20:31 |
|
Dura, K. Tetov |
20:35 |
20:35 |
|
Fusha e Pajtimit (Raka), Autobuska stanica |
20:37 |
20:37 |
|
Grlica (Uroševac), Autobuska stanica |
20:42 |
20:42 |
|
Staro Selo (Uroševac), Autobuska stanica |
20:48 |
|
|
Autobuska linija 22469 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
| Kasnije |