* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Slatina (Negotin), Autobuska stanica |
|
16:56 |
|
Mala Kamenica, Autobuska stanica |
17:05 |
17:05 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
17:15 |
17:15 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
17:20 |
17:20 |
|
Prahovo, Autobuska stanica |
17:25 |
17:25 |
|
Radujevac, Autobuska stanica |
17:35 |
17:35 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Jasikovo (Majdanpek), Autobuska stanica |
18:25 |
18:25 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
18:55 |
18:55 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
19:25 |
19:25 |
|
Boljevac, Autobuska stanica |
19:55 |
19:55 |
|
Kelebija, Granica |
02:00 |
02:00 |
|
Tompa, Granica |
02:30 |
02:30 |
|
Hegješalom, Granica |
07:30 |
07:30 |
|
Nikelsdorf, Granica |
08:00 |
08:00 |
|
Beč, Autobuska stanica |
09:00 |
|
|
Autobuska linija 29061 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Sreda Četvrtak Subota
Funkcije i usluge:
|