U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Skoplje - Trento

Autobuski red vožnje Skoplje - Trento

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
20:30 18:00 20/08/2019 14:30 21/08/2019 18:00 1438 km Više prijevoznika nije dostupno online
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Skoplje, Autobuska stanica   20:30  
Kumanovo, Autobuska stanica 21:00 21:00 36 km
Tabanovce (Kumanovo), Granica 21:30 21:30 12 km
Preševo, Granica 22:00 22:00
Lipovac, Granica 03:00 03:00 503 km
Obrežje, Granica 06:30 06:30 309 km
Sežana, Granica 08:00 08:00 187 km
Ferneti, Granica 08:10 08:10
Trst, Autobuska stanica 08:30 08:30 15 km
Venecija, Autobuska stanica 10:30 10:30 150 km
Padova, Autobuska stanica 11:30 11:30 41 km
Verona, Autobuska stanica 13:00 13:00 83 km
Trento, Autobuska stanica 14:30   102 km
Autobuska linija 21535 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Subota Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Skoplje
Taksi usluge - Trento
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića