U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Ruma - Zavlaka (Krupanj)

Autobuski red vožnje Ruma - Zavlaka (Krupanj)

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
14:00 01:55 05/12/2022 15:55 05/12/2022 01:55 81 km Više prijevoznika nije dostupno online
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Ruma, Autobuska stanica   14:00  
Šabac, Autobuska stanica 14:40 14:40 36 km
Jevremovac, Centar 14:50 14:50 8 km
Volujac (Šabac), Centar 15:16 15:16 13 km
Tekeriš, Autobuska stanica 15:34 15:34 11 km
Donja Badanja (Loznica), Banja Badanja 15:50 15:50 9 km
Zavlaka (Krupanj), Autobuska stanica 15:55   4 km
Autobuska linija 10111 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Ruma
Taksi usluge - Zavlaka (Krupanj)
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića