* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Ruma, Autobuska stanica |
|
15:20 |
|
Jarak, Autobuska stanica |
15:35 |
15:35 |
|
Hrtkovci, Autobuska stanica |
15:40 |
15:40 |
|
Platičevo, Autobuska stanica |
15:47 |
15:47 |
|
Šabac, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Slepčević, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Prnjavor, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica |
16:45 |
16:45 |
|
Loznica, Autobuska stanica |
17:05 |
17:15 |
|
Trbušnica (Lazarevac), Granica |
17:20 |
17:20 |
|
Šepak, Granica |
17:25 |
17:25 |
|
Roćević, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Kozluk, Autobuska stanica |
17:39 |
|
|
Autobuska linija 32965 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|