|
Utorak, 23 April 2024 |
|
16:00
04:06
23/04/2024
|
20:06
23/04/2024
|
04:06 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Ruma, Raskrsnica / Raskrižje |
|
16:00 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Kuzmin, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Sremska Rača, Granica |
17:00 |
17:00 |
|
Bosanska Rača, Granica |
17:15 |
17:15 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Čađavica, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Vršani, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Bukovica, Autobuska stanica |
18:00 |
18:00 |
|
Trnjani, Autobuska stanica |
18:05 |
18:05 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
18:30 |
18:30 |
|
Krepšić, Autobuska stanica |
18:40 |
18:40 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
18:45 |
18:45 |
|
Obudovac, Autobuska stanica |
18:55 |
18:55 |
|
Crkvina, Autobuska stanica |
19:10 |
19:10 |
|
Miloševac, Autobuska stanica |
19:18 |
19:18 |
|
Modriča, Autobuska stanica |
19:30 |
19:30 |
|
Botajica, Autobuska stanica |
19:35 |
19:35 |
|
Dugo Polje, Autobuska stanica |
19:40 |
19:40 |
|
Podnovlje, Autobuska stanica |
19:47 |
19:47 |
|
Majevac, Autobuska stanica |
19:54 |
19:54 |
|
Bukovac, Autobuska stanica |
20:00 |
20:00 |
|
Johovac, Autobuska stanica |
20:06 |
|
|
Autobuska linija 32846 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
16:00
04:06
23/04/2024
|
20:06
24/04/2024
|
04:06 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Ruma, Raskrsnica / Raskrižje |
|
16:00 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Kuzmin, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Sremska Rača, Granica |
17:00 |
17:00 |
|
Bosanska Rača, Granica |
00:17 |
00:17 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Čađavica, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Vršani, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Bukovica, Autobuska stanica |
18:00 |
18:00 |
|
Trnjani, Autobuska stanica |
18:05 |
18:05 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
18:30 |
18:30 |
|
Krepšić, Autobuska stanica |
18:40 |
18:40 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
18:45 |
18:45 |
|
Obudovac, Autobuska stanica |
18:55 |
18:55 |
|
Crkvina, Autobuska stanica |
19:10 |
19:10 |
|
Miloševac, Autobuska stanica |
19:18 |
19:18 |
|
Modriča, Autobuska stanica |
19:30 |
19:30 |
|
Botajica, Autobuska stanica |
19:35 |
19:35 |
|
Dugo Polje, Autobuska stanica |
19:40 |
19:40 |
|
Podnovlje, Autobuska stanica |
19:47 |
19:47 |
|
Majevac, Autobuska stanica |
19:54 |
19:54 |
|
Bukovac, Autobuska stanica |
20:00 |
20:00 |
|
Johovac, Autobuska stanica |
20:06 |
|
|
Autobuska linija 33023 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |