U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
16:19 02:03 25/08/2019 18:22 25/08/2019 02:03 78 km Više prijevoznika nije dostupno online
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30516 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
16:19 02:03 25/08/2019 18:22 25/08/2019 02:03 78 km Više prijevoznika nije dostupno online
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30276 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Panjani
Taksi usluge - Buševec
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića