U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
05:50 01:19 29/04/2019 07:09 29/04/2019 01:19 62 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   05:50  
Kukuruzari, Autobuska stanica 05:54 05:54 4 km
Umetići, Autobuska stanica 05:59 05:59 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 06:03 06:03 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 06:06 06:06 5 km
Bijelnik, Autobuska stanica 06:10 06:10 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 06:15 06:15 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 06:19 06:19 2 km
Budičina, Autobuska stanica 06:20 06:20 4 km
Taborište (Petrinja), Autobuska stanica 06:25 06:25 3 km
Petrinja, Autobuska stanica 06:30 06:30 7 km
Brest (Petrinja), Autobuska stanica 06:35 06:35 4 km
Mala Gorica, Autobuska stanica 06:38 06:38 2 km
Petrovac, Autobuska stanica 06:44 06:44 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 06:46 06:46 1 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 06:50 06:50 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 06:55 06:55 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 07:01 07:01 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 07:04 07:04 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 07:07 07:07 2 km
Buševec, Autobuska stanica 07:09   2 km
Autobuska linija 30528 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
06:05 01:50 29/04/2019 07:55 29/04/2019 01:50 77 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   06:05  
Majur, Autobuska stanica 06:07 06:07 2 km
Stubljani, Autobuska stanica 06:09 06:09 2 km
Graboštani, Autobuska stanica 06:11 06:11 2 km
Gornji Hrastovac, Autobuska stanica 06:14 06:14 3 km
Donji Hrastovac, Autobuska stanica 06:19 06:19 4 km
Vedro Polje, Autobuska stanica 06:22 06:22 2 km
Sunja, Autobuska stanica 06:25 06:25 2 km
Sunja, Železnička stanica / kolodvor 06:26 06:26 1 km
Drljače, Autobuska stanica 06:30 06:30 4 km
Petrinjci, Autobuska stanica 06:32 06:32 2 km
Brđani (Sunja), Autobuska stanica 06:35 06:35 2 km
Kinjačka, Autobuska stanica 06:38 06:38 2 km
Blinjski Kut, Autobuska stanica 06:42 06:42 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 06:45 06:45 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 06:52 06:52 4 km
Pračno, Autobuska stanica 06:55 06:55 2 km
Sisak, Naselje 06:57 06:57 1 km
Sisak, Bolnica 07:05 07:05 4 km
Sisak, Autobuska stanica 07:15 07:15 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 07:17 07:17 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 07:20 07:20 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 07:22 07:22 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 07:27 07:27 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 07:32 07:32 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 07:40 07:40 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 07:46 07:46 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 07:49 07:49 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 07:52 07:52 2 km
Buševec, Autobuska stanica 07:55   2 km
Autobuska linija 13715 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
08:04 01:32 29/04/2019 09:36 29/04/2019 01:32 62 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   08:04  
Velešnja, Autobuska stanica 08:07 08:07 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 08:08 08:08 2 km
Umetići, Autobuska stanica 08:16 08:16 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 08:22 08:22 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 08:27 08:27 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 08:30 08:30 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 08:38 08:38 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 08:46 08:46 2 km
Budičina, Autobuska stanica 08:54 08:54 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 09:00 09:00 9 km
Brest (Petrinja), Autobuska stanica 09:05 09:05 4 km
Mala Gorica, Autobuska stanica 09:08 09:08 2 km
Petrovac, Autobuska stanica 09:14 09:14 4 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 09:15 09:15 1 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 09:19 09:19 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 09:24 09:24 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 09:28 09:28 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 09:31 09:31 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 09:34 09:34 2 km
Buševec, Autobuska stanica 09:36   2 km
Autobuska linija 30503 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
13:52 01:58 29/04/2019 15:50 29/04/2019 01:58 77 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   13:52  
Majur, Autobuska stanica 13:55 13:55 2 km
Stubljani, Autobuska stanica 13:58 13:58 2 km
Graboštani, Autobuska stanica 14:01 14:01 2 km
Gornji Hrastovac, Autobuska stanica 14:05 14:05 3 km
Donji Hrastovac, Autobuska stanica 14:11 14:11 4 km
Vedro Polje, Autobuska stanica 14:14 14:14 2 km
Sunja, Autobuska stanica 14:17 14:17 2 km
Sunja, Železnička stanica / kolodvor 14:18 14:18 1 km
Drljače, Autobuska stanica 14:24 14:24 4 km
Petrinjci, Autobuska stanica 14:27 14:27 2 km
Brđani (Sunja), Autobuska stanica 14:30 14:30 2 km
Kinjačka, Autobuska stanica 14:33 14:33 2 km
Blinjski Kut, Autobuska stanica 14:37 14:37 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 14:42 14:42 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 14:48 14:48 4 km
Pračno, Autobuska stanica 14:51 14:51 2 km
Sisak, Naselje 14:53 14:53 1 km
Sisak, Bolnica 15:00 15:00 4 km
Sisak, Autobuska stanica 15:03 15:03 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 15:08 15:08 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 15:11 15:11 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 15:14 15:14 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 15:20 15:20 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 15:27 15:27 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 15:35 15:35 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 15:42 15:42 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 15:45 15:45 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 15:48 15:48 2 km
Buševec, Autobuska stanica 15:50   2 km
Autobuska linija 14034 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
16:19 02:03 29/04/2019 18:22 29/04/2019 02:03 78 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30516 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
16:19 02:03 29/04/2019 18:22 29/04/2019 02:03 78 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30276 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Panjani
Taksi usluge - Buševec
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića