U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Autobuski red vožnje Panjani - Buševec

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
16:19 02:03 20/10/2018 18:22 20/10/2018 02:03 78 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30516 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
16:19 02:03 20/10/2018 18:22 20/10/2018 02:03 78 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Panjani, Autobuska stanica   16:19  
Velešnja, Autobuska stanica 16:20 16:20 2 km
Kukuruzari, Autobuska stanica 16:23 16:23 2 km
Umetići, Autobuska stanica 16:31 16:31 4 km
Knezovljani, Autobuska stanica 16:37 16:37 3 km
Mali Jarak (Petrinja), Autobuska stanica 16:42 16:42 4 km
Bijelnik, Autobuska stanica 16:45 16:45 1 km
Blinja (Petrinja), Autobuska stanica 16:53 16:53 1 km
Moštanica, Autobuska stanica 17:01 17:01 2 km
Budičina, Autobuska stanica 17:09 17:09 4 km
Petrinja, Autobuska stanica 17:20 17:20 9 km
Sisak, Autobuska stanica 17:45 17:45 16 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 17:51 17:51 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 17:55 17:55 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 17:57 17:57 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 18:01 18:01 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 18:05 18:05 2 km
Lekenik, Autobuska stanica 18:10 18:10 7 km
Pešćenica, Autobuska stanica 18:14 18:14 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 18:17 18:17 2 km
Ogulinac, Autobuska stanica 18:20 18:20 2 km
Buševec, Autobuska stanica 18:22   2 km
Autobuska linija 30276 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Panjani
Taksi usluge - Buševec