U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Pančevo - Trbušac (Vladimirci)

Autobuski red vožnje Pančevo - Trbušac (Vladimirci)

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
13:00 02:00 20/08/2018 15:00 20/08/2018 02:00 94 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Pančevo, Autobuska stanica   13:00  
Pančevo, Vodna zajednica 13:02 13:02 1 km
Beograd, Pančevački most 13:17 13:17 16 km
Skela (Obrenovac), Autobuska stanica 14:17 14:17 52 km
Ušće (Obrenovac), Autobuska stanica 14:29 14:29 7 km
Beljin, Autobuska stanica 14:34 14:34 3 km
Mesarci, Mlin 14:38 14:38 2 km
Debrc, Autobuska stanica 14:45 14:45 4 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 14:55 14:55 6 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 14:56 14:56 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 15:00   2 km
Autobuska linija 15664 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Pančevo
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)