|
Sreda, 3 April 2024 |
|
08:30
05:00
03/04/2024
|
13:30
03/04/2024
|
05:00 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Novi Žednik, Autobuska stanica |
|
08:30 |
|
Bačka Topola, Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Mali Iđoš, Autobuska stanica |
09:07 |
09:07 |
|
Lovćenac, Autobuska stanica |
09:12 |
09:12 |
|
Feketić, Autobuska stanica |
09:16 |
09:16 |
|
Srbobran, Autobuska stanica |
09:36 |
09:36 |
|
Sirig, Autobuska stanica |
09:44 |
09:44 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
09:55 |
10:00 |
|
Sremska Kamenica, Autobuska stanica |
10:13 |
10:13 |
|
Paragovo, Autobuska stanica |
10:17 |
10:17 |
|
Irig, Iriški venac |
10:23 |
10:23 |
|
Irig, Autobuska stanica |
10:32 |
10:32 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
10:45 |
10:45 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
10:57 |
10:57 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
11:10 |
11:10 |
|
Sremska Rača, Granica |
11:55 |
11:55 |
|
Bosanska Rača, Granica |
12:05 |
12:05 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
12:20 |
12:30 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
13:30 |
|
|
Autobuska linija 32792 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
08:30
05:00
03/04/2024
|
13:30
03/04/2024
|
05:00 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Stari Žednik, Autobuska stanica |
|
08:30 |
|
Novi Žednik, Autobuska stanica |
08:30 |
08:30 |
|
Bačka Topola, Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Mali Iđoš, Autobuska stanica |
09:07 |
09:07 |
|
Lovćenac, Autobuska stanica |
09:12 |
09:12 |
|
Feketić, Autobuska stanica |
09:16 |
09:16 |
|
Srbobran, Autobuska stanica |
09:36 |
09:36 |
|
Sirig, Autobuska stanica |
09:44 |
09:44 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
09:55 |
10:00 |
|
Sremska Kamenica, Autobuska stanica |
10:13 |
10:13 |
|
Paragovo, Autobuska stanica |
10:17 |
10:17 |
|
Irig, Iriški venac |
10:23 |
10:23 |
|
Irig, Autobuska stanica |
10:32 |
10:32 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
10:45 |
10:45 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
10:57 |
10:57 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
11:10 |
11:10 |
|
Sremska Rača, Granica |
11:55 |
11:55 |
|
Bosanska Rača, Granica |
12:05 |
12:05 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
12:20 |
12:30 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
13:30 |
|
|
Autobuska linija 32969 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |