* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Novalja, Autobuska stanica |
|
17:50 |
|
Gajac (Pag), Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Kolan, Autobuska stanica |
18:04 |
18:04 |
|
Šimuni (Pag), Autobuska stanica |
18:11 |
18:11 |
|
Pag (Zadar), Autobuska stanica |
18:30 |
18:30 |
|
Gorica (Pag), Autobuska stanica |
18:38 |
18:38 |
|
Povljana (Pag), Autobuska stanica |
18:45 |
18:45 |
|
Vrčići (Pag), Autobuska stanica |
18:53 |
18:53 |
|
Stara Vas (Pag), Autobuska stanica |
18:55 |
18:55 |
|
Dinjiška (Pag), Autobuska stanica |
18:57 |
18:57 |
|
Miškovići (Pag), Autobuska stanica |
19:01 |
19:01 |
|
Kotraža (Lučani), Miletići |
19:05 |
19:05 |
|
Rtina Miočići, Autobuska stanica |
19:07 |
|
|
Autobuska linija 16030 saobraća:
01/01-30/06 & 01/09-31/12 Ponedjeljak-Petak
Funkcije i usluge:
|