U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Mišar (Šabac) - Trbušac (Vladimirci)

Autobuski red vožnje Mišar (Šabac) - Trbušac (Vladimirci)

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
07:12 00:08 19/05/2021 07:20 19/05/2021 00:08 6 km Vozeks nije dostupno online
Vozeks
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Dom   07:12  
Orid (Šabac), Autobuska stanica 07:16 07:16 3 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 07:20   3 km
Autobuska linija 26066 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
07:19 00:18 19/05/2021 07:37 19/05/2021 00:18 12 km Eko-Tours Debrc nije dostupno online
Eko-Tours Debrc
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Autobuska stanica   07:19  
Orid (Šabac), Autobuska stanica 07:24 07:24 4 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 07:33 07:33 6 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 07:35 07:35 1 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 07:37   1 km
Autobuska linija 30762 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
13:08 00:29 19/05/2021 13:37 19/05/2021 00:29 24 km Eko-Tours Debrc nije dostupno online
Eko-Tours Debrc
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Autobuska stanica   13:08  
Orašac (Šabac), Autobuska stanica 13:11 13:11 2 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 13:14 13:14 2 km
Orid (Šabac), Cerić 13:17 13:17 3 km
Dragojevac, Autobuska stanica 13:19 13:19 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 13:20 13:20 1 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 13:23 13:23 2 km
Zvezd (Vladimirci), Autobuska stanica 13:27 13:27 3 km
Provo, Autobuska stanica 13:30 13:30 3 km
Zvezd (Vladimirci), Autobuska stanica 13:33 13:33 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 13:36 13:36 3 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 13:37   1 km
Autobuska linija 18636 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
16:21 00:11 19/05/2021 16:32 19/05/2021 00:11 12 km Strela Ub nije dostupno online
Strela Ub
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Autobuska stanica   16:21  
Orid (Šabac), Autobuska stanica 16:24 16:24 4 km
Orid (Šabac), Cerić 16:27 16:27 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 16:31 16:31 4 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 16:32   1 km
Autobuska linija 11643 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
18:24 00:10 19/05/2021 18:34 19/05/2021 00:10 9 km Više prijevoznika nije dostupno online
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Autobuska stanica   18:24  
Orid (Šabac), Autobuska stanica 18:27 18:27 3 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 18:31 18:31 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 18:33 18:33 2 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 18:34   1 km
Autobuska linija 15766 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
19:25 00:42 19/05/2021 20:07 19/05/2021 00:42 24 km Eko-Tours Debrc nije dostupno online
Eko-Tours Debrc
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Mišar (Šabac), Autobuska stanica   19:25  
Orašac (Šabac), Autobuska stanica 19:27 19:27 2 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 19:31 19:31 2 km
Orid (Šabac), Cerić 19:35 19:35 3 km
Dragojevac, Autobuska stanica 19:37 19:37 1 km
Trbušac (Vladimirci), Autobuska stanica 19:41 19:41 1 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 19:45 19:45 2 km
Zvezd (Vladimirci), Autobuska stanica 19:53 19:53 3 km
Provo, Autobuska stanica 19:57 19:57 3 km
Zvezd (Vladimirci), Autobuska stanica 20:03 20:03 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 20:06 20:06 3 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 20:07   1 km
Autobuska linija 18637 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Mišar (Šabac)
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića