* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Mala Kruša, Autobuska stanica |
|
16:35 |
|
Velika Kruša, Autobuska stanica |
16:40 |
16:40 |
|
Celina, Autobuska stanica |
16:45 |
16:45 |
|
Rogovo, Autobuska stanica |
16:50 |
16:50 |
|
Zrze (Orahovac), Autobuska stanica |
16:55 |
16:55 |
|
Gedže (Orahovac), Autobuska stanica |
17:00 |
17:00 |
|
Radošte (Orahovac), Malësia e Vogël |
17:05 |
17:05 |
|
Ratkovac (Orahovac), Autobuska stanica |
17:10 |
17:10 |
|
Denj (Orahovac), Autobuska stanica |
17:20 |
17:20 |
|
Dobri Dol (Orahovac), Autobuska stanica |
17:25 |
17:25 |
|
Čiflak (Orahovac), Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Poluža (Orahovac), Autobuska stanica |
17:40 |
|
|
Autobuska linija 23889 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|