U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Ljubuša - Piskota (Đakovica)

Autobuski red vožnje Ljubuša - Piskota (Đakovica)

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
09:26 00:34 18/10/2021 10:00 18/10/2021 00:34 Edi Tours nije dostupno online
Edi Tours
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Ljubuša, Autobuska stanica   09:26  
Istinić, Autobuska stanica 09:27 09:27
Dečani, Autobuska stanica 09:35 09:35
Crnobreg, Autobuska stanica 09:38 09:38
Prilep (Dečani), Autobuska stanica 09:41 09:41
Rastavica (Đakovica), Autobuska stanica 09:44 09:44
Ereč, Autobuska stanica 09:50 09:50
Dujak, Autobuska stanica 09:52 09:52
Skivjane, Autobuska stanica 09:54 09:54
Osek Hilja, Autobuska stanica 09:56 09:56
Piskota (Đakovica), Autobuska stanica 10:00  
Autobuska linija 24623 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
12:38 00:37 18/10/2021 13:15 18/10/2021 00:37 Edi Tours nije dostupno online
Edi Tours
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Ljubuša, Autobuska stanica   12:38  
Istinić, Autobuska stanica 12:40 12:40
Dečani, Autobuska stanica 12:45 12:45
Crnobreg, Autobuska stanica 12:48 12:48
Prilep (Dečani), Autobuska stanica 12:51 12:51
Rastavica (Đakovica), Autobuska stanica 12:54 12:54
Ereč, Autobuska stanica 13:00 13:00
Dujak, Autobuska stanica 13:03 13:03
Skivjane, Autobuska stanica 13:06 13:06
Osek Hilja, Autobuska stanica 13:10 13:10
Piskota (Đakovica), Autobuska stanica 13:15  
Autobuska linija 24625 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
16:11 00:29 18/10/2021 16:40 18/10/2021 00:29 Edi Tours nije dostupno online
Edi Tours
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Ljubuša, Autobuska stanica   16:11  
Istinić, Autobuska stanica 16:12 16:12
Dečani, Autobuska stanica 16:15 16:15
Crnobreg, Autobuska stanica 16:18 16:18
Prilep (Dečani), Autobuska stanica 16:21 16:21
Rastavica (Đakovica), Autobuska stanica 16:24 16:24
Ereč, Autobuska stanica 16:30 16:30
Dujak, Autobuska stanica 16:32 16:32
Skivjane, Autobuska stanica 16:34 16:34
Osek Hilja, Autobuska stanica 16:38 16:38
Piskota (Đakovica), Autobuska stanica 16:40  
Autobuska linija 24626 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
16:26 00:34 18/10/2021 17:00 18/10/2021 00:34 Edi Tours nije dostupno online
Edi Tours
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Ljubuša, Autobuska stanica   16:26  
Istinić, Autobuska stanica 16:27 16:27
Dečani, Autobuska stanica 16:35 16:35
Crnobreg, Autobuska stanica 16:38 16:38
Prilep (Dečani), Autobuska stanica 16:41 16:41
Rastavica (Đakovica), Autobuska stanica 16:44 16:44
Ereč, Autobuska stanica 16:50 16:50
Dujak, Autobuska stanica 16:52 16:52
Skivjane, Autobuska stanica 16:54 16:54
Osek Hilja, Autobuska stanica 16:56 16:56
Piskota (Đakovica), Autobuska stanica 17:00  
Autobuska linija 24624 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Ljubuša
Taksi usluge - Piskota (Đakovica)
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića