U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Klenak - Trbušac (Vladimirci)

Autobuski red vožnje Klenak - Trbušac (Vladimirci)

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
16:05 00:27 17/05/2021 16:32 17/05/2021 00:27 29 km Strela Ub nije dostupno online
Strela Ub
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Klenak, Raskrsnica / Raskrižje   16:05  
Šabac, Autobuska stanica 16:10 16:15 9 km
Dumača (Šabac), Autobuska stanica 16:18 16:18 5 km
Mišar (Šabac), Autobuska stanica 16:21 16:21 3 km
Orid (Šabac), Autobuska stanica 16:24 16:24 4 km
Orid (Šabac), Cerić 16:27 16:27 3 km
Trbušac (Vladimirci), Crvena kafana 16:31 16:31 4 km
Trbušac (Vladimirci), Baraka 16:32   1 km
Autobuska linija 11643 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Klenak
Taksi usluge - Trbušac (Vladimirci)
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića