* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Kladovo, Autobuska stanica |
|
02:30 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
03:30 |
03:30 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
04:30 |
04:30 |
|
Batočina, Autobuska stanica |
06:00 |
06:00 |
|
Beograd, Autobuska stanica |
08:00 |
08:00 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
09:30 |
09:30 |
|
Sombor, Autobuska stanica |
10:30 |
10:30 |
|
Bački Breg, Granica |
11:30 |
11:30 |
|
Hercegszanto, Granica |
12:00 |
12:00 |
|
Rajka, Granica |
17:30 |
17:30 |
|
Čunovo, Granica |
17:30 |
17:30 |
|
Brodske, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Breclav, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Cinovec, Granica |
00:00 |
00:00 |
|
Cinvald, Granica |
00:00 |
00:00 |
|
Roštok, Granica |
07:00 |
07:00 |
|
Gedser, Granica |
07:00 |
07:00 |
|
Sakskebing, Autobuska stanica |
08:00 |
|
|
Autobuska linija 28966 saobraća:
01/01-31/12 Utorak-Petak
Funkcije i usluge:
|