U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Kinjačka - Buševec

Autobuski red vožnje Kinjačka - Buševec

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
06:38 01:17 18/10/2018 07:55 18/10/2018 01:17 49 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Kinjačka, Autobuska stanica   06:38  
Blinjski Kut, Autobuska stanica 06:42 06:42 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 06:45 06:45 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 06:52 06:52 4 km
Pračno, Autobuska stanica 06:55 06:55 2 km
Sisak, Naselje 06:57 06:57 1 km
Sisak, Bolnica 07:05 07:05 4 km
Sisak, Autobuska stanica 07:15 07:15 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 07:17 07:17 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 07:20 07:20 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 07:22 07:22 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 07:27 07:27 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 07:32 07:32 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 07:40 07:40 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 07:46 07:46 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 07:49 07:49 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 07:52 07:52 2 km
Buševec, Autobuska stanica 07:55   2 km
Autobuska linija 13715 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
07:25 01:13 18/10/2018 08:38 18/10/2018 01:13 50 km Auto promet Sisak karte za ovu liniju nisu dostupne
Auto promet Sisak
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Kinjačka, Autobuska stanica   07:25  
Blinjski Kut, Autobuska stanica 07:28 07:28 2 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 07:31 07:31 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 07:35 07:35 3 km
Pračno, Autobuska stanica 07:37 07:37 1 km
Sisak, Naselje 07:40 07:40 2 km
Sisak, Autobuska stanica 07:50 08:00 7 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 08:03 08:03 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 08:06 08:06 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 08:09 08:09 1 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 08:15 08:15 5 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 08:19 08:19 5 km
Lekenik, Autobuska stanica 08:25 08:25 4 km
Pešćenica, Autobuska stanica 08:30 08:30 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 08:33 08:33 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 08:36 08:36 5 km
Buševec, Autobuska stanica 08:38   1 km
Autobuska linija 17007 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
14:00 01:18 18/10/2018 15:18 18/10/2018 01:18 48 km Auto promet Sisak karte za ovu liniju nisu dostupne
Auto promet Sisak
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Kinjačka, Autobuska stanica   14:00  
Blinjski Kut, Autobuska stanica 14:03 14:03 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 14:06 14:06 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 14:10 14:10 1 km
Novo Pračno (Sisak), Autobuska stanica 14:12 14:12 2 km
Sisak, Autobuska stanica 14:25 14:40 7 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 14:43 14:43 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 14:46 14:46 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 14:49 14:49 1 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 14:55 14:55 5 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 14:59 14:59 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 15:05 15:05 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 15:10 15:10 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 15:13 15:13 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 15:16 15:16 5 km
Buševec, Autobuska stanica 15:18   1 km
Autobuska linija 16925 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
14:33 01:17 18/10/2018 15:50 18/10/2018 01:17 49 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Kinjačka, Autobuska stanica   14:33  
Blinjski Kut, Autobuska stanica 14:37 14:37 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 14:42 14:42 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 14:48 14:48 4 km
Pračno, Autobuska stanica 14:51 14:51 2 km
Sisak, Naselje 14:53 14:53 1 km
Sisak, Bolnica 15:00 15:00 4 km
Sisak, Autobuska stanica 15:03 15:03 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 15:08 15:08 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 15:11 15:11 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 15:14 15:14 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 15:20 15:20 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 15:27 15:27 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 15:35 15:35 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 15:42 15:42 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 15:45 15:45 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 15:48 15:48 2 km
Buševec, Autobuska stanica 15:50   2 km
Autobuska linija 14034 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Kinjačka
Taksi usluge - Buševec