|
Subota, 30 Mart 2024 |
|
09:05
03:20
30/03/2024
|
12:25
30/03/2024
|
03:20 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Autobuska linija 32552 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
12:45
03:15
30/03/2024
|
16:00
30/03/2024
|
03:15 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Autobuska linija 32852 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
12:45
03:15
30/03/2024
|
16:00
30/03/2024
|
03:15 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Autobuska linija 33029 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
14:55
03:05
30/03/2024
|
18:00
30/03/2024
|
03:05 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
14:55 |
|
Irig, Autobuska stanica |
15:05 |
15:05 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
15:20 |
15:20 |
|
Jarak, Autobuska stanica |
15:35 |
15:35 |
|
Hrtkovci, Autobuska stanica |
15:40 |
15:40 |
|
Platičevo, Autobuska stanica |
15:47 |
15:47 |
|
Šabac, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Slepčević, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Prnjavor, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica |
16:45 |
16:45 |
|
Loznica, Autobuska stanica |
17:05 |
17:15 |
|
Roćević, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Kozluk, Autobuska stanica |
17:39 |
17:39 |
|
Tršić, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Čelopek, Autobuska stanica |
17:50 |
17:50 |
|
Karakaj, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Zvornik, Autobuska stanica |
18:00 |
|
|
Autobuska linija 32788 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
14:55
03:05
30/03/2024
|
18:00
30/03/2024
|
03:05 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
14:55 |
|
Irig, Autobuska stanica |
15:05 |
15:05 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
15:20 |
15:20 |
|
Jarak, Autobuska stanica |
15:35 |
15:35 |
|
Hrtkovci, Autobuska stanica |
15:40 |
15:40 |
|
Platičevo, Autobuska stanica |
15:47 |
15:47 |
|
Šabac, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Slepčević, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Prnjavor, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Lešnica (Loznica), Autobuska stanica |
16:45 |
16:45 |
|
Loznica, Autobuska stanica |
17:05 |
17:15 |
|
Trbušnica (Lazarevac), Granica |
17:20 |
17:20 |
|
Šepak, Granica |
17:25 |
17:25 |
|
Roćević, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Kozluk, Autobuska stanica |
17:39 |
17:39 |
|
Tršić, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Čelopek, Autobuska stanica |
17:50 |
17:50 |
|
Karakaj, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Zvornik, Autobuska stanica |
18:00 |
|
|
Autobuska linija 32965 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |