|
Četvrtak, 28 Mart 2024 |
|
10:23
06:22
28/03/2024
|
16:45
28/03/2024
|
06:22 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
10:23 |
|
Irig, Autobuska stanica |
10:32 |
10:32 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
10:45 |
10:45 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
10:57 |
10:57 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
11:10 |
11:10 |
|
Sremska Rača, Granica |
11:55 |
11:55 |
|
Bosanska Rača, Granica |
12:05 |
12:05 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
12:20 |
12:30 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
13:30 |
13:30 |
|
Obudovac, Autobuska stanica |
13:42 |
13:42 |
|
Donja Slatina, Autobuska stanica |
14:00 |
14:00 |
|
Gornja Slatina, Autobuska stanica |
14:05 |
14:05 |
|
Crkvina, Autobuska stanica |
14:21 |
14:21 |
|
Miloševac, Autobuska stanica |
14:31 |
14:31 |
|
Garevac, Autobuska stanica |
14:35 |
14:35 |
|
Modriča, Autobuska stanica |
14:45 |
14:50 |
|
Derventa, Autobuska stanica |
15:45 |
15:45 |
|
Tromeđa, Autobuska stanica |
15:59 |
15:59 |
|
Palačkovci, Autobuska stanica |
16:05 |
16:05 |
|
Ukrinski Lug, Autobuska stanica |
16:09 |
16:09 |
|
Prnjavor (Banja Luka), Autobuska stanica |
16:25 |
16:25 |
|
Kojin Han, Autobuska stanica |
16:45 |
|
|
Autobuska linija 32792 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
10:23
06:22
28/03/2024
|
16:45
28/03/2024
|
06:22 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
10:23 |
|
Irig, Autobuska stanica |
10:32 |
10:32 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
10:45 |
10:45 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
10:57 |
10:57 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
11:10 |
11:10 |
|
Sremska Rača, Granica |
11:55 |
11:55 |
|
Bosanska Rača, Granica |
12:05 |
12:05 |
|
Bijeljina, Autobuska stanica |
12:20 |
12:30 |
|
Brčko, Autobuska stanica |
13:15 |
13:15 |
|
Lončari, Autobuska stanica |
13:30 |
13:30 |
|
Obudovac, Autobuska stanica |
13:47 |
13:47 |
|
Donja Slatina, Autobuska stanica |
13:50 |
13:50 |
|
Gornja Slatina, Autobuska stanica |
14:05 |
14:05 |
|
Crkvina, Autobuska stanica |
14:21 |
14:21 |
|
Miloševac, Autobuska stanica |
14:31 |
14:31 |
|
Garevac, Autobuska stanica |
14:35 |
14:35 |
|
Modriča, Autobuska stanica |
14:45 |
14:50 |
|
Derventa, Autobuska stanica |
15:45 |
15:45 |
|
Tromeđa, Autobuska stanica |
15:59 |
15:59 |
|
Palačkovci, Autobuska stanica |
16:05 |
16:05 |
|
Ukrinski Lug, Autobuska stanica |
16:09 |
16:09 |
|
Prnjavor (Banja Luka), Autobuska stanica |
16:25 |
16:25 |
|
Kojin Han, Autobuska stanica |
16:45 |
|
|
Autobuska linija 32969 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
15:13
04:57
28/03/2024
|
20:10
28/03/2024
|
04:57 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
15:13 |
|
Irig, Autobuska stanica |
15:22 |
15:22 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
15:35 |
15:35 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
15:47 |
15:47 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Batrovci, Granica |
16:35 |
16:35 |
|
Bajakovo, Granica |
17:05 |
17:05 |
|
Slavonski Brod, Granica |
18:20 |
18:20 |
|
Bosanski Brod, Granica |
18:50 |
18:50 |
|
Derventa, Autobuska stanica |
19:20 |
19:20 |
|
Tromeđa, Autobuska stanica |
19:34 |
19:34 |
|
Palačkovci, Autobuska stanica |
19:40 |
19:40 |
|
Ukrinski Lug, Autobuska stanica |
19:44 |
19:44 |
|
Prnjavor (Banja Luka), Autobuska stanica |
19:54 |
19:54 |
|
Kojin Han, Autobuska stanica |
20:10 |
|
|
Autobuska linija 32790 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
|
15:13
04:57
28/03/2024
|
20:10
28/03/2024
|
04:57 |
|
Više prijevoznika |
nije dostupno online
|
|
Više prijevoznika |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Irig, Iriški venac |
|
15:13 |
|
Irig, Autobuska stanica |
15:22 |
15:22 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
15:35 |
15:35 |
|
Voganj, Autobuska stanica |
15:47 |
15:47 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Batrovci, Granica |
16:35 |
16:35 |
|
Bajakovo, Granica |
17:05 |
17:05 |
|
Slavonski Brod, Granica |
18:20 |
18:20 |
|
Bosanski Brod, Granica |
18:50 |
18:50 |
|
Derventa, Autobuska stanica |
19:20 |
19:20 |
|
Tromeđa, Autobuska stanica |
19:34 |
19:34 |
|
Palačkovci, Autobuska stanica |
19:40 |
19:40 |
|
Ukrinski Lug, Autobuska stanica |
19:44 |
19:44 |
|
Prnjavor (Banja Luka), Autobuska stanica |
19:54 |
19:54 |
|
Kojin Han, Autobuska stanica |
20:10 |
|
|
Autobuska linija 32967 saobraća:
01/01-31/12
Funkcije i usluge:
|
| Kasnije |