|
Subota, 20 April 2024 |
|
15:10
18:15
20/04/2024
|
09:25
21/04/2024
|
18:15 |
|
Sana Trans |
nije dostupno online
|
|
Sana Trans |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Hoenems, Autobuska stanica |
|
15:10 |
|
Gecis, Autobuska stanica |
15:15 |
15:15 |
|
Rankvajl, Autobuska stanica |
15:25 |
15:25 |
|
Feldkirh, Autobuska stanica |
15:30 |
15:30 |
|
Bludenc, Autobuska stanica |
15:50 |
15:50 |
|
Insbruk, Autobuska stanica |
16:00 |
16:00 |
|
Jenbah, Autobuska stanica |
17:00 |
17:00 |
|
Vergl, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Kufštajn, Autobuska stanica |
17:50 |
17:50 |
|
Sankt Johan (Pongau), Autobuska stanica |
18:20 |
18:20 |
|
Švarcah (Pongau), Autobuska stanica |
20:45 |
20:45 |
|
Bišofshofen, Autobuska stanica |
21:00 |
21:00 |
|
Altenmarkt (Pongau), Autobuska stanica |
21:20 |
21:20 |
|
Leoben, Autobuska stanica |
23:15 |
23:15 |
|
Špilfeld, Granica |
01:15 |
01:15 |
|
Šentilj, Granica |
01:25 |
01:25 |
|
Gruškovje, Granica |
02:25 |
02:25 |
|
Macelj, Granica |
02:35 |
02:35 |
|
Bajakovo, Granica |
07:35 |
07:35 |
|
Batrovci, Granica |
07:45 |
07:45 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
08:45 |
08:45 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
09:25 |
|
|
Autobuska linija 29211 saobraća:
01/01-31/12 Subota
Funkcije i usluge:
|
|
19:10
18:15
20/04/2024
|
13:25
21/04/2024
|
18:15 |
|
Sana Trans |
nije dostupno online
|
|
Sana Trans |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Hoenems, Autobuska stanica |
|
19:10 |
|
Gecis, Autobuska stanica |
19:15 |
19:15 |
|
Rankvajl, Autobuska stanica |
19:25 |
19:25 |
|
Feldkirh, Autobuska stanica |
19:30 |
19:30 |
|
Bludenc, Autobuska stanica |
19:50 |
19:50 |
|
Insbruk, Autobuska stanica |
20:00 |
20:00 |
|
Jenbah, Autobuska stanica |
21:00 |
21:00 |
|
Vergl, Autobuska stanica |
21:30 |
21:30 |
|
Kufštajn, Autobuska stanica |
21:50 |
21:50 |
|
Sankt Johan (Pongau), Autobuska stanica |
22:20 |
22:20 |
|
Švarcah (Pongau), Autobuska stanica |
00:45 |
00:45 |
|
Bišofshofen, Autobuska stanica |
01:00 |
01:00 |
|
Altenmarkt (Pongau), Autobuska stanica |
01:20 |
01:20 |
|
Leoben, Autobuska stanica |
03:15 |
03:15 |
|
Špilfeld, Granica |
05:15 |
05:15 |
|
Šentilj, Granica |
05:25 |
05:25 |
|
Gruškovje, Granica |
06:25 |
06:25 |
|
Macelj, Granica |
06:35 |
06:35 |
|
Bajakovo, Granica |
11:35 |
11:35 |
|
Batrovci, Granica |
11:45 |
11:45 |
|
Ruma, Autobuska stanica |
12:45 |
12:45 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
13:25 |
|
|
Autobuska linija 29213 saobraća:
01/01-31/12 Subota
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |