* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Hoenems, Autobuska stanica |
|
14:00 |
|
Gecis, Autobuska stanica |
14:10 |
14:10 |
|
Rankvajl, Autobuska stanica |
14:15 |
14:15 |
|
Feldkirh, Autobuska stanica |
14:20 |
14:20 |
|
Bludenc, Autobuska stanica |
14:25 |
14:25 |
|
Insbruk, Autobuska stanica |
15:30 |
15:30 |
|
Jenbah, Autobuska stanica |
16:05 |
16:05 |
|
Vergl, Autobuska stanica |
16:25 |
16:25 |
|
Kufštajn, Autobuska stanica |
16:40 |
16:40 |
|
Sankt Johan (Pongau), Autobuska stanica |
17:00 |
17:00 |
|
Cel am Ze, Autobuska stanica |
17:50 |
17:50 |
|
Švarcah (Pongau), Autobuska stanica |
18:10 |
18:10 |
|
Bišofshofen, Autobuska stanica |
18:20 |
18:20 |
|
Altenmarkt (Pongau), Autobuska stanica |
18:40 |
18:40 |
|
Radštadt, Autobuska stanica |
18:55 |
18:55 |
|
Štajnah, Autobuska stanica |
19:30 |
19:30 |
|
Licen, Autobuska stanica |
19:40 |
19:40 |
|
Leoben, Autobuska stanica |
20:30 |
20:30 |
|
Bruk na Muri, Autobuska stanica |
20:40 |
20:40 |
|
Grac, Autobuska stanica |
21:10 |
21:10 |
|
Špilfeld, Granica |
23:05 |
23:05 |
|
Šentilj, Granica |
23:05 |
23:05 |
|
Gruškovje, Granica |
23:35 |
23:35 |
|
Macelj, Granica |
00:05 |
00:05 |
|
Bajakovo, Granica |
05:05 |
05:05 |
|
Batrovci, Granica |
05:30 |
05:30 |
|
Šid, Autobuska stanica |
05:35 |
05:35 |
|
Sremska Mitrovica, Autobuska stanica |
06:15 |
06:15 |
|
Velika Plana, Autobuska stanica |
08:25 |
08:25 |
|
Markovac (Velika Plana), Autobuska stanica |
08:35 |
08:35 |
|
Batočina, Autobuska stanica |
08:45 |
08:45 |
|
Leskovac, Autobuska stanica |
11:05 |
|
|
Autobuska linija 29360 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Hoenems, Autobuska stanica |
|
18:20 |
|
Gecis, Autobuska stanica |
18:25 |
18:25 |
|
Rankvajl, Autobuska stanica |
18:35 |
18:35 |
|
Feldkirh, Autobuska stanica |
18:40 |
18:40 |
|
Bludenc, Autobuska stanica |
19:00 |
19:00 |
|
Insbruk, Autobuska stanica |
20:10 |
20:10 |
|
Cel am Ze, Autobuska stanica |
22:15 |
22:15 |
|
Nikelsdorf, Granica |
04:15 |
04:15 |
|
Hegješalom, Granica |
04:45 |
04:45 |
|
Tompa, Granica |
09:40 |
09:40 |
|
Kelebija, Granica |
10:10 |
10:10 |
|
Subotica, Autobuska stanica |
10:35 |
10:35 |
|
Novi Sad, Autobuska stanica |
12:15 |
12:15 |
|
Beograd, Autobuska stanica |
13:30 |
13:30 |
|
Jagodina, Autobuska stanica |
16:15 |
16:15 |
|
Ćuprija, Autobuska stanica |
16:25 |
16:25 |
|
Paraćin, Autobuska stanica |
16:35 |
16:35 |
|
Aleksinac, Autobuska stanica |
17:15 |
17:15 |
|
Niš, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Leskovac, Autobuska stanica |
18:39 |
|
|
Autobuska linija 29052 saobraća:
01/01-31/12 Utorak
Funkcije i usluge:
|