* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Cirih, Autobuska stanica |
|
16:00 |
|
Sent Galen, Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Diepolsdau, Granica |
18:00 |
18:00 |
|
Hoenems, Granica |
18:30 |
18:30 |
|
Hörbranz, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Lindau, Granica |
19:05 |
19:05 |
|
Bad Reichenhall, Granica |
22:30 |
22:30 |
|
Valserberg, Granica |
22:35 |
22:35 |
|
Nikelsdorf, Granica |
03:40 |
03:40 |
|
Hegješalom, Granica |
03:45 |
03:45 |
|
Reske, Granica |
08:30 |
08:30 |
|
Horgoš, Granica |
09:00 |
09:00 |
|
Batočina, Autobuska stanica |
14:00 |
14:00 |
|
Paraćin, Autobuska stanica |
15:00 |
|
|
Autobuska linija 28957 saobraća:
01/01-31/12 Utorak Četvrtak Petak
Funkcije i usluge:
|