U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Buštranje - Bujanovac

Autobuski red vožnje Buštranje - Bujanovac

Polazak
Dolazak
Karte
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Karte
07:05 00:40 25/11/2020 07:45 25/11/2020 00:40 21 km Mimoza 93 nije dostupno online
Mimoza 93
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Buštranje, Autobuska stanica   07:05  
Biljača, Selo 07:10 07:10 4 km
Samoljica, P 07:20 07:20 7 km
Borovac (Bujanovac), P 07:25 07:25 3 km
Levosoje, Raskrsnica / Raskrižje 07:30 07:30 4 km
Bujanovac, Simpo 07:35 07:35 1 km
Bujanovac, UL 07:40 07:40 1 km
Bujanovac, CG 07:45   1 km
Autobuska linija 22930 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
12:25 00:40 25/11/2020 13:05 25/11/2020 00:40 21 km Mimoza 93 nije dostupno online
Mimoza 93
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Buštranje, Autobuska stanica   12:25  
Biljača, Selo 12:30 12:30 4 km
Samoljica, P 12:40 12:40 7 km
Borovac (Bujanovac), P 12:45 12:45 3 km
Levosoje, Raskrsnica / Raskrižje 12:50 12:50 4 km
Bujanovac, Simpo 12:55 12:55 1 km
Bujanovac, UL 13:00 13:00 1 km
Bujanovac, CG 13:05   1 km
Autobuska linija 22931 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
15:25 00:40 25/11/2020 16:05 25/11/2020 00:40 21 km Mimoza 93 nije dostupno online
Mimoza 93
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Buštranje, Autobuska stanica   15:25  
Biljača, Selo 15:30 15:30 4 km
Samoljica, P 15:40 15:40 7 km
Borovac (Bujanovac), P 15:45 15:45 3 km
Levosoje, Raskrsnica / Raskrižje 15:50 15:50 4 km
Bujanovac, Simpo 15:55 15:55 1 km
Bujanovac, UL 16:00 16:00 1 km
Bujanovac, CG 16:05   1 km
Autobuska linija 22932 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
17:25 00:40 25/11/2020 18:05 25/11/2020 00:40 21 km Mimoza 93 nije dostupno online
Mimoza 93
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Buštranje, Autobuska stanica   17:25  
Biljača, Selo 17:30 17:30 4 km
Samoljica, P 17:40 17:40 7 km
Borovac (Bujanovac), P 17:45 17:45 3 km
Levosoje, Raskrsnica / Raskrižje 17:50 17:50 4 km
Bujanovac, Simpo 17:55 17:55 1 km
Bujanovac, IZ 18:00 18:00 1 km
Bujanovac, CG 18:05   1 km
Autobuska linija 22936 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja Funkcije i usluge:
RanijeKasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Karte
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Buštranje
Taksi usluge - Bujanovac
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića