|
Subota, 20 April 2024 |
|
11:40
00:43
20/04/2024
|
12:23
20/04/2024
|
00:43 |
|
Emra |
nije dostupno online
|
|
Emra |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Brnjača (Orahovac), Autobuska stanica |
|
11:40 |
|
Fortes (Orahovac), Autobuska stanica |
11:45 |
11:45 |
|
Zrze (Orahovac), Autobuska stanica |
11:50 |
11:50 |
|
Rogovo, Autobuska stanica |
11:55 |
11:55 |
|
Celina, Autobuska stanica |
11:58 |
11:58 |
|
Velika Kruša, Autobuska stanica |
12:00 |
12:00 |
|
Mala Kruša, Autobuska stanica |
12:05 |
12:05 |
|
Pirane, Autobuska stanica |
12:10 |
12:10 |
|
Donja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
12:12 |
12:12 |
|
Gornja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
12:13 |
12:13 |
|
Landovica, Autobuska stanica |
12:15 |
12:15 |
|
Dušanovo (Prizren), Autobuska stanica |
12:23 |
|
|
Autobuska linija 23706 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
14:45
00:45
20/04/2024
|
15:30
20/04/2024
|
00:45 |
|
Emra |
nije dostupno online
|
|
Emra |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Brnjača (Orahovac), Autobuska stanica |
|
14:45 |
|
Fortes (Orahovac), Autobuska stanica |
14:50 |
14:50 |
|
Zrze (Orahovac), Autobuska stanica |
14:55 |
14:55 |
|
Rogovo, Autobuska stanica |
15:00 |
15:00 |
|
Celina, Autobuska stanica |
15:05 |
15:05 |
|
Velika Kruša, Autobuska stanica |
15:07 |
15:07 |
|
Mala Kruša, Autobuska stanica |
15:10 |
15:10 |
|
Pirane, Autobuska stanica |
15:15 |
15:15 |
|
Donja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
15:16 |
15:16 |
|
Gornja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
15:17 |
15:17 |
|
Landovica, Autobuska stanica |
15:20 |
15:20 |
|
Dušanovo (Prizren), Autobuska stanica |
15:30 |
|
|
Autobuska linija 23704 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
17:25
00:40
20/04/2024
|
18:05
20/04/2024
|
00:40 |
|
Emra |
nije dostupno online
|
|
Emra |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Brnjača (Orahovac), Autobuska stanica |
|
17:25 |
|
Fortes (Orahovac), Autobuska stanica |
17:30 |
17:30 |
|
Zrze (Orahovac), Autobuska stanica |
17:35 |
17:35 |
|
Rogovo, Autobuska stanica |
17:40 |
17:40 |
|
Celina, Autobuska stanica |
17:43 |
17:43 |
|
Velika Kruša, Autobuska stanica |
17:45 |
17:45 |
|
Mala Kruša, Autobuska stanica |
17:50 |
17:50 |
|
Pirane, Autobuska stanica |
17:55 |
17:55 |
|
Donja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
17:56 |
17:56 |
|
Gornja Srbica (Prizren), Autobuska stanica |
17:57 |
17:57 |
|
Landovica, Autobuska stanica |
18:00 |
18:00 |
|
Dušanovo (Prizren), Autobuska stanica |
18:05 |
|
|
Autobuska linija 23705 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak-Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |