U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
U jednom smjeru
Povratno putovanje
Polazak
Povratak
Polazak

Autobuski red vožnje Brđani (Sunja) - Buševec

Autobuski red vožnje Brđani (Sunja) - Buševec

Polazak
Dolazak
Cijena
  Polazak Dolazak Vrijeme putovanja Rastojanje Prijevoznik Cijena
06:35 01:20 26/04/2019 07:55 26/04/2019 01:20 51 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Brđani (Sunja), Autobuska stanica   06:35  
Kinjačka, Autobuska stanica 06:38 06:38 2 km
Blinjski Kut, Autobuska stanica 06:42 06:42 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 06:45 06:45 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 06:52 06:52 4 km
Pračno, Autobuska stanica 06:55 06:55 2 km
Sisak, Naselje 06:57 06:57 1 km
Sisak, Bolnica 07:05 07:05 4 km
Sisak, Autobuska stanica 07:15 07:15 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 07:17 07:17 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 07:20 07:20 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 07:22 07:22 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 07:27 07:27 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 07:32 07:32 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 07:40 07:40 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 07:46 07:46 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 07:49 07:49 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 07:52 07:52 2 km
Buševec, Autobuska stanica 07:55   2 km
Autobuska linija 13715 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
13:56 01:22 26/04/2019 15:18 26/04/2019 01:22 50 km Auto promet Sisak karte za ovu liniju nisu dostupne
Auto promet Sisak
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Brđani (Sunja), Autobuska stanica   13:56  
Kinjačka, Autobuska stanica 14:00 14:00 2 km
Blinjski Kut, Autobuska stanica 14:03 14:03 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 14:06 14:06 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 14:10 14:10 1 km
Novo Pračno (Sisak), Autobuska stanica 14:12 14:12 2 km
Sisak, Autobuska stanica 14:25 14:40 7 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 14:43 14:43 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 14:46 14:46 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 14:49 14:49 1 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 14:55 14:55 5 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 14:59 14:59 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 15:05 15:05 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 15:10 15:10 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 15:13 15:13 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 15:16 15:16 5 km
Buševec, Autobuska stanica 15:18   1 km
Autobuska linija 16925 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
14:30 01:20 26/04/2019 15:50 26/04/2019 01:20 51 km Više prijevoznika karte za ovu liniju nisu dostupne
Više prijevoznika
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija Dolazak Polazak Rastojanje
Brđani (Sunja), Autobuska stanica   14:30  
Kinjačka, Autobuska stanica 14:33 14:33 2 km
Blinjski Kut, Autobuska stanica 14:37 14:37 3 km
Komarevo (Sisak), Autobuska stanica 14:42 14:42 3 km
Novo Selo (Sisak), Autobuska stanica 14:48 14:48 4 km
Pračno, Autobuska stanica 14:51 14:51 2 km
Sisak, Naselje 14:53 14:53 1 km
Sisak, Bolnica 15:00 15:00 4 km
Sisak, Autobuska stanica 15:03 15:03 2 km
Odra (Sisak), Autobuska stanica 15:08 15:08 3 km
Stupno (Sisak), Autobuska stanica 15:11 15:11 2 km
Sela (Sisak), Autobuska stanica 15:14 15:14 2 km
Žažina (Sisak), Autobuska stanica 15:20 15:20 4 km
Dužica (Sisak), Autobuska stanica 15:27 15:27 4 km
Lekenik, Autobuska stanica 15:35 15:35 5 km
Pešćenica, Autobuska stanica 15:42 15:42 4 km
Vukojevac, Autobuska stanica 15:45 15:45 2 km
Ogulinec, Autobuska stanica 15:48 15:48 2 km
Buševec, Autobuska stanica 15:50   2 km
Autobuska linija 14034 saobraća: 01/01-31/12 Ponedjeljak-Petak Funkcije i usluge:
Kasnije
* Trudimo se da obezbijedimo što preciznije informacije na ovom sajtu, međutim, BalkanViator ne garantuje tačnost datih informacija i savjetuje korisniku da uvek potvrdi informacije u odgovarajućoj putničkoj agenciji. Time se odbacuje svaka garancija i BalkanViator poriče bilo kakvu odgovornost za korisnikovo oslanjanje na informacije.
Cijene karata
Linija
Prijevoznik
Vrsta karte
Cijena
Ukupna cijena
Povratna karta preko istog autobuskog prijevoznika ima popust a preko dva različita autobuska prijevoznika se računa kao dvije karte u jednom pravcu.
Nastavi
Treba vam taksi?
Taksi usluge - Brđani (Sunja)
Taksi usluge - Buševec
This website uses cookies to give you the best experience possible. By using our website, you agree to our use of cookies. Find out more about how we use cookies at our Politika privatnosti i Politika kolačića