|
Subota, 20 April 2024 |
|
15:00
13:30
20/04/2024
|
04:30
21/04/2024
|
13:30 |
|
Nikolić prevoz |
nije dostupno online
|
|
Nikolić prevoz |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Beč, Autobuska stanica |
|
15:00 |
|
Nikelsdorf, Granica |
16:00 |
16:00 |
|
Hegješalom, Granica |
16:30 |
16:30 |
|
Tompa, Granica |
21:00 |
21:00 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
21:30 |
21:30 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
02:20 |
02:20 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
03:30 |
03:30 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
03:40 |
03:40 |
|
Urovica, Autobuska stanica |
03:45 |
03:45 |
|
Brza Palanka, Autobuska stanica |
04:10 |
04:10 |
|
Velika Vrbica (Kladovo), Autobuska stanica |
04:30 |
04:30 |
|
Mala Vrbica (Kladovo), Autobuska stanica |
04:30 |
|
|
Autobuska linija 29106 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Subota Nedjelja
Funkcije i usluge:
|
|
15:00
14:05
20/04/2024
|
05:05
21/04/2024
|
14:05 |
|
Nikolić prevoz |
nije dostupno online
|
|
Nikolić prevoz |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Autobuska linija 29107 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Četvrtak Petak Subota
Funkcije i usluge:
|
|
18:00
19:35
20/04/2024
|
13:35
21/04/2024
|
19:35 |
|
Nikolić prevoz |
nije dostupno online
|
|
Nikolić prevoz |
|
* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Beč, Autobuska stanica |
|
18:00 |
|
Nikelsdorf, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Hegješalom, Granica |
19:30 |
19:30 |
|
Tompa, Granica |
00:30 |
00:30 |
|
Kelebija, Granica |
01:00 |
01:00 |
|
Boljevac, Autobuska stanica |
07:30 |
07:30 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
08:00 |
08:00 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
08:30 |
08:30 |
|
Jasikovo (Majdanpek), Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
09:30 |
09:30 |
|
Radujevac, Autobuska stanica |
11:40 |
11:40 |
|
Prahovo, Autobuska stanica |
11:50 |
11:50 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
11:55 |
11:55 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
12:00 |
12:00 |
|
Mala Kamenica, Autobuska stanica |
12:10 |
12:10 |
|
Slatina (Negotin), Autobuska stanica |
12:20 |
12:20 |
|
Kupuzište (Kladovo), Autobuska stanica |
12:30 |
12:30 |
|
Brza Palanka, Autobuska stanica |
12:35 |
12:35 |
|
Grabovica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:40 |
12:40 |
|
Ljubičevac (Kladovo), Autobuska stanica |
12:45 |
12:45 |
|
Velesnica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:55 |
12:55 |
|
Milutovac, Autobuska stanica |
13:00 |
13:00 |
|
Vajuga (Kladovo), Autobuska stanica |
13:10 |
13:10 |
|
Korbovo (Kladovo), Autobuska stanica |
13:20 |
13:20 |
|
Rtkovo (Kladovo), Autobuska stanica |
13:30 |
13:30 |
|
Velika Vrbica (Kladovo), Autobuska stanica |
13:35 |
|
|
Autobuska linija 29063 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Sreda Četvrtak Subota
Funkcije i usluge:
|
Ranije | Kasnije |