* Kliknite na određenu autobusku stanicu za više informacija
Lokacija |
Dolazak |
Polazak |
Rastojanje |
Beč, Autobuska stanica |
|
18:00 |
|
Nikelsdorf, Granica |
19:00 |
19:00 |
|
Hegješalom, Granica |
19:30 |
19:30 |
|
Tompa, Granica |
00:30 |
00:30 |
|
Kelebija, Granica |
01:00 |
01:00 |
|
Boljevac, Autobuska stanica |
07:30 |
07:30 |
|
Osnić (Boljevac), Autobuska stanica |
08:00 |
08:00 |
|
Zaječar, Autobuska stanica |
08:30 |
08:30 |
|
Jasikovo (Majdanpek), Autobuska stanica |
09:00 |
09:00 |
|
Negotin, Autobuska stanica |
09:30 |
09:30 |
|
Radujevac, Autobuska stanica |
11:40 |
11:40 |
|
Prahovo, Autobuska stanica |
11:50 |
11:50 |
|
Samarinovac, Autobuska stanica |
11:55 |
11:55 |
|
Dušanovac, Autobuska stanica |
12:00 |
12:00 |
|
Mala Kamenica, Autobuska stanica |
12:10 |
12:10 |
|
Slatina (Negotin), Autobuska stanica |
12:20 |
12:20 |
|
Kupuzište (Kladovo), Autobuska stanica |
12:30 |
12:30 |
|
Brza Palanka, Autobuska stanica |
12:35 |
12:35 |
|
Grabovica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:40 |
12:40 |
|
Ljubičevac (Kladovo), Autobuska stanica |
12:45 |
12:45 |
|
Velesnica (Kladovo), Autobuska stanica |
12:55 |
12:55 |
|
Milutovac, Autobuska stanica |
13:00 |
|
|
Autobuska linija 29063 saobraća:
01/01-31/12 Ponedjeljak Utorak Sreda Četvrtak Subota
Funkcije i usluge:
|